آدرس ما » تهران، بزرگراه فتح، کیلومتر (4) - 02165834218

سنداجاره ای برای مواد مخدر

       سند اجاره ای برای مواد مخدر                                                                                                             مواد مخدر Narcotic نام عمومی برای انواع داروها و ترکیبات شیمیایی که معمولا خاصیت تسکین دهنده و سرخوش کننده دارند .خرید و فروش، جابه جایی و پنهان کردن مواد مخدر  در اکثرکشورها  ممنوع است و مجازاتی برای آن در نظر گرفته شده است.
انواع مختلفی از مواد مخدر وجود دارد که شخصی که اعتیاد به مواد مخدر دارد برای اینکه احساس سرخوشی داشته باشدبه مرور زمان مصرف خود را زیاد می کند ویا نوع دیگر مواد مخدر را که قویتر است را امتحان میکند. 

جرم مواد الکلی یا اعتیاد به الکل میتواند برای سلامتی شخص و جامعه کاملا ضرر داشته باشد . در زیر ، انواع جرم مربوط به مواد الکلی را ذکر میکنیم ؟

1- رفتار های خطرناک پس از مصرف الکل : مانند رانندگی تحت تاثیر الکل ، خشونت و آسیب به دیگران ، رفتار خطرناک در محیط کار و ….

2- قاچاق و توزیع غیر قانونی الکل : تولید ، حمل و فروش الکل در نواحی ممنوعه یا بدون مجوز رسمی .

3- خرابکاری و خسارت های اقتصادی : مانند خراب کردن  مال و دارایی ها به دلیل اعتیاد به الکل ، افزایش هزینه ها برای درمان بیماری های مربوط به  الکل ،  و خسارت اجتماعی و اقتصادی ناشی از رفتار خطرناک بعد از مصرف الکل .

4-نقض قوانین رانندگی : رانندگی تحت تاثیر الکل یا مستی ، منقض قوانین محلی و ملی رانندگی مرتبط با مصرف الکل .

5-خشونت خانوادگی و آسیب به فرزندان : مصرف الکل ممکن است باعث شود فرد به دیگران خشونت برساند و یا به فرزندان خود آسیب برساند .

لطفا توجه داشته باشید که اعتیاد به الکل به تنهای جرم نیست ، امار فتار های خطرناک و خسارت زا مرتبط با آن میتواند جرم باشد . 

اجاره وثیقه برای مواد مخدر در تهران-وثیقه اجاره ای برای مواد مخدر در کرج-سند اجاره ای برای مواد مخدر قزوین-اجاره سند برای مواد مخدرشیراز -وثیقه اجاره ای برای مواد مخدر در سراسر ایران

اجاره وثیقه برای مواد مخدر

اجاره وثیقه برای مواد مخدر

شخصی که اعتیاد به مواد مخدر دارد گاهی برای به دست آوردن مواد ممکن است دست به خشونت بزند. در واقع ماده مخدرترکیبات شیمیایی که مصرف آن تغییرات درسیستم عصبی فرد ایجاد می کند که باعث از بین بردن هوشیاری و وابستگی ایجاد میکند.بیماری اعتیاد یک بیماری مزمن که باعث می شودبا هر بار مصرف شخص بار دیگر نیزبرای به دست آوردن آن به هر دری بزند . 

مصرف مواد مخدر ساختار مغز را تغییر می دهد و فردی که اعتیاد پیدا کرده به صورت پایدار  و بلند مدت مصرف خود را روز به روز بیشتر میکند .مهم ترین تاثیر مواد مخدربر سیستم عصبی و مغز است مواد مخدر پس از مصرف وارد سیستم عصبی مغز شده و فرآیند عادی را مختل میکند.

سند اجاره ای برای زندانی مواد مخدر ؟

زندانی مواد ، یا به اصطلاح زندانیان مواد مخدر ، افرادی هستند که به دلیل خرید ، فروش ، حمل یا مصرف مواد مخدر با قوانین  کشورشان در تضاد بوده و محکوم به زندان شدند .

در بسیاری از جوامع ، مواد مخدر به عنوان که مشکل در نظر گرفته میشود و قوانین سختی برای کنترل و پیشگیری از استفاده از آنها وجود دارد . افرادی که به دلیل تخلفات مرتبط با مواد مخدر محکوم به زندان شده اند علاوه بر فرا بگیری قوانین و مقررات ، در زمان زندانی بسیاری از چالش ها و مشکلاتی را تجربه میکنند . 

یکی از مهم ترین چالش هایی که زندانیان مواد با آن مواجع هستند ، وابستگی ایشان به مواد مخدر است . بسیاری از زندانیان مواد قبل از ورود زندان ، مشکلاتی مانند وابستگی شدید به مواد مخدر و دور شدن از خانواده و جامعه را تجربه کردند . در زمان زندانی ، آنها از دسترسی به مواد مخدر محروم هستند اما برخی از آنها با تلاش برای تامین مواد مخدر برای خود ، در معرض خطرات بسیاری نظیر جرم و جنایت و حتی افزایش مدت حبس خود ، قرار میگیرند .

همچنین ، زندانیان مواد با نیاز های ساده رمز روزمره مانند مصرف غذا و آب ، لوازم بهداشتی و پوشاک روبرو میشوند . برخی از زندانیان مواد ، به دلیل نقض قوانین و مقررات زندان ، نیاز های خود را ندارند و سختی های زیادی را تحمل میکنند.

بسیاری از مراکز زندانی برای کمک به زندانیان مواد ، برنامه های درمانی و تاهیلی را ارائه میکنند . این برنامه ها شامل مشاور های روان شناسی ، درمان های بافتی ، نگهداری سلامت جسمانی و آموزش مهارت های کاری است و هدف از این برنامه ها ، کمک به زندانیان مواد ، برای پیشگیری از باگشت به فعالیت های جرمی است و آنها را برای بازگشت به جامعه و کسب شغل آماده کند . 

در نهایت ، برای پیشگیری از وقوع جرم و دستگیری زندانیان مواد ،  آموزش عمومی و پیشگیری از مصرف مواد مخدر در جامعه یکی از راه حل های مهم محسوب میشود.

طبق بند 2 ماده 19 قانون اصلاح مبارزه با مواد مخدر :

در صورت مصرف هروئین برای بار اول. فرد به 50 تا 74 ضربه شلاق و 2 تا 10 میلیون  ریال جزای نقدی محکوم می شود

 

جرم مشروبات الکلی ؟

جرم مشروبات الکلی به عنوان سرمایه ای که قابل انتقال میباشد ، در بسیاری از کشور های جهان تحت نظارت و تولید و واردات مشروبا ت الکلی با قوانین سختگیرانه ای همراه است . به طور خلاصه ، خرید ، فروش یا مصرف مشروبات الکلی بدون مجوز قانونی در ایران غیر قانونی و جرایمی همراه است .

به طور کلی ، اگر فردی در ایران  متهم به مصرف یا توضیع مشروبات الکلی باشد ، ممکن است با جریمه پول یا حتی حبس مواد شود . البته ، نوع و شدت جریمه و حتی مجازات ممکن است به تعداد بار های که فرد مورد تعقیب باشد ، تغییر کند .

وثیقه اجاره ای برای مشروبات الکلی- سند اجاره برای جرم مشروبات الکلی 

اجاره سند برای مواد مخدر

انواع مواد مخدر:
سستی زا
توهم زا
توان افزا
مواد سستی زا :
خشخاش- تریاک- شیره تریاک-مرفین-هروئین- کدئین- پاپاورین- پتیدین
مواد توهم زا:
شاهدانه- حشیش- بنگ- ماری جوانا- گراس-چرس- مسکالین- ال اس دی- دی ام تی 
مواد توان افزا:
کوکا- کوکائین- کراک- خات- کراتم- ناس- آمفتامین

سند اجاره ای برای مواد مخدر

ماری جوانا و هروئین
ماری جوانا و هروئین شبیه نورون های فرستنده طبیعی مغز است و وقتی مصرف می شود نورون ها را تحریک کرده شباهت ساختار این مواد به علت نورون های طبیعی سبب می شود سلولهای گیرنده مغز فریب خورده و اجازه دهند تا مواد مخدر به سلول های عصبی وارد شده و تحریک کنند و به عت اینکه عملکرد آن شباهت مغز است باعث می شود که پیام های غیر عادی در شبکه عصبی  مغز جریان پیدا کند.

آمفتامین و کوکائین
آمفتامین و کوکائین باعث می شود سلول های مغز به مقدار بسیار زیاد نورون های طبیعی ایجاد کند و از گردش عادی مغز جلوگیری کند .  

سند اجاره ای برای زندانی مواد مخدر

انواع مصرف مواد مخدر:
خوردن – تزریق در رگ -تزریق در ماهیچه -استنشاق- ریختن درچشم 
در عبارت دیگر مواد مخدر به 2 گروه تقسیم میشود:
1-سرکوب کننده :موادی که واکنش مغز را آهسته میکند.(فشارخون-خواب آور-سرعت تنفس مانند : هروئین-تریاک ) 
محرک : سیستم عصبی بدن را سرعت می بخشد ( جلوگیری از خواب-ضربان قلب-(کوکائین-آمفتامین)

 

سنداجاره ای برای مواد مخدر​

اجاره سند برای زندانی مواد مخدر

مت آمفتامین(شیشه )MethAmphetamine :
یک داروی محرک است که از آثار این مواد افزایش تمرکز- کاهش خستگی -کاهش اشتها است که در بلند مدت سبب اضطراب -افسردگی- خستگی- کاهش وزن- تشنج- مرگ -آسیب مغز- توهم و… میباشد.

اجاره سند برای زندانی مواد مخدرشیشه
اجاره وثیقه برای زندانی مواد مخدر

قانون مبارزه با مواد مخدر

قانون مبارزه با مواد مخدردر جلسات متعدد در نظام اسلامی مورد بررسی قرار گرفت و پس از آنبه شرح زیر تصویب نهایی شد : 
1-کشت خشخاش و شاهدانه به منظوره تولید مواد
2-نگهداری -حمل -صادرات- واردات-فروش- توزیع مواد مخدر
3-تولید انواع مخدر
4-ایجاد محلی برای استعمال موارد مخدر
5-ایجاد محل برای تولید مواد مخدر

مجازات حمل و نقل مواد مخدر

مواد مخدر به دو دسته صنعتی و غیر صنعتی تقسیم می شود : 
صنعتی مانند ( شیشه – هروئین – کراک -کوکائین و.. )
غیر صنعتی ( تریاک – شیره – بنگ -سوخته و .. )

تا( 50 گرم )تا 4 میلیون ریال جریمه نقدی و 50 ضربه شلاق 
(بیش از 50 گرم تا 500 گرم)از 5 میلیون تا 15 میلیون ریال جریمه نقدی به همراه 10 تا 74 ضربه شلاق
(500 گرم تا 5 کیلوگرم) 15تا 60 میلیون ریال جریمه نقدی به همراه 40 تا 74 ضربه  شلاق و 2 تا 5 سال حبس

مجازات حمل و نقل مواد مخدر

(بیش از 5 کیلوگرم تا 20 کیلوگرم)از 60 میلیون تا 200 میلیون ریال جریمه نقدی به همراه 74 ضربه و 5 تا 10 سال حبس
(بیش از 20 کیلوگرم تا 100 کیلوگرم)از 60 تا 200میلیون ریال جریمه نقدی
(2 میلیون به ازای هرکیلوگرم) به همراه 50 تا 74 ضربه شلاق و 5 تا 10 سال حبس
(بیش از 100 کیلو گرم)2 میلیون به ازای هر کیلو ،50 تا74 ضربه شلاق، حبس ابد یا اعدام 

مجازات حمل و نگهداری شیشه

طبق ماده 8 قانون مبارزخ با مواد مخدر هر گونه تولید ،توزیع ،خرید، فروش ،حمل ،نگهداری مواد شیمیایی از قبیل شیشه جرم است و مجازات آن بدین گونه است 
تا 5 سانتی گرم از 500 هزار ریال تا 1 میلیون ریال جریمه نقدی به همراه 50 ضربه شلاق
بیش از 5  سانتی گرم تا 1 گرم 2 میلیون تا 6 میلیون ریال جریمه نقدی به همراه   30 تا 70 شلاق 

مجازات حمل و نقل شیشه

بیش از 1 گرم تا 4 گرم  از 8 میلیون تا 20 میلیون ریال جریمه نقدی به همراه 2 تا 5 سال حبس و 70 ضربه شلاق
بیش از 4 گرم تا 15 گرم 20 میلیون از 20 میلیون تا 40 میلیون ریال جریمه نقدی به همراه 10 تا 15 سال حبس و 30 تا 74 ضربه شلاق
 
بیش از 15 گرم تا 30 گرم از 40 میلیون تا 60 میلیون ریال جریمه نقدی به همراه 10 تا 15 سال حبس  و 30 تا 74 ضربه شلاق
 
بیش از 30 گرم اعدام یا حبس ابد

وثیقه اجاره ای برای حمل مواد مخدر- اجاره سند برای مواد مخدر

وثیقه اجاره ای برای مواد مخدر

سند اجاره ای برای زندانی مواد مخدر

سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید . لطفا موارد زیر را مطالعه کنید :
امکان اجاره سند برای مواد مخدر در دفتر شما انجام می شود ؟ 
بله تامین سند برای  انواع مواد مخدر در دفتر ما امکان پذیر است . 
وثیقه اجاره ای برای مواد مخدر تا چه مبلغ امکان پذیر است ؟ 
از 100 میلیون تا 600 میلیارد برای مواد مخدر امکان پذیر است.

 اجاره وثیقه برای مواد مخدر

ویژگی های دادگاه مواد مخدر:

دادگاه های مربوط به مواد مخدر دارای ویژگی های خاص هستند . در زیر ، برخی از این ویژگی ها را بررسی می کنیم :

1- قوانین و مقررات : دادگاه ها مواد مخدر بر اساس قوانین و مقررات مربوطه فعالیت میکند . این قوانینی شامل تعیین نوع و میزان مواد مخدر غیر مجاز ، جرم های مرتبط با مواد مخدر و مجازات های مربوطه است . 

2- قضاوت : دادگاه های مواد مخدر قوانین را بررسی و قضاوت می کنند . قضاوت در این داداگاه ها مسئول تشخیص گناهان و صدور حکم های مربوطه به تجارت و مصرف مواد مخدر هستند . 

3- حقوق متهمین: دادگاه های مواد مخدر برای اطمینان از حقوق متهمین و اعطای دفاع صحیح ، به اجرای قوانین حقوقی می پردازند  این شامل حق درست دسترسی به وکیل ، حق تماس با خانواده و حقوق متهم در طول روند قضایی است .

4- اثبات : اثبات دادگاه های مواد مخدر براساس اثباتی که توسط دستگاه های پلیسی و امنیتی جمع آوری شده است ، قضاوت میکند . اثباتات ممکن است شامل تحلیل های مواد مخدر ، شواهد فیزیکی ، شهادت شاهدان و…. باشد .  

سند اجاره ای برای مواد مخدر در سراسر کشور؟

سند اجاره ای برای زندانی مواد مخدر در تهران-وثیقه اجاره ای برای زندانی مواد مخدر در کرج-اجاره سند برای زندانی مواد مخدر در اراک- سند اجاره ای برای زندانی مواد مخدر در قزوین- وثیقه اجاره ای برای زندانی مواد مخدر در لرستان- اجاره سند برای زندانی مواد مخدر در قم- وثیقه اجاره ای برای زندانی مواد مخدر در کرمانشاه- اجاره سند برای زندانی مواد مخدر در کردستان-سند اجاره ای برای زندانی مواد مخدر کرمان- وثیقه اجاره ای برای زندانی مواد مخدر در یزد- سند اجاره ای برای زندانی مواد مخدر در اصفهان- اجاره وثیقه برای زندانی مواد مخدر در مازندران-سند اجاره ای برای زندانی مواد مخدر در رشت- اجاره سند برای زندانی مواد مخدر در ارومیه- اجاره وثیقه برای زندانی مواد مخدر در زنجان -وثیقه اجاره مواد مخدر- سند اجاره مواد مخدر- اجاره سند مواد مخدر

سند اجاره ای برای مواد مخدر در دادسرا

در دادسرا ها، انواع جرم های مرتبط با مواد مخد عموما به دو دسته تقسیم میشوند:

جرم های تولید و توزیع مواد مخدر و جرم های مصرف و حمل مواد مخدر. در هر کشوری و حتی منطقه ممکن است قوانین و مقررات متفاوتی برای این انواع جرم ها وجود داشته باشد. 

در زیر لیستی از برخی انواع جرم ها مرتبط با مواد مخدر را میتوانید مشاهده کنید: 

1- تولید و توزیع: 

– تولید غیر مجاز مواد مخدر

– توزیع و فروش مواد مخدر 

– ساخت، توزیع یا استفاده از وسایل و ابزار هایی برای تولید، بسته بندی یا توزیع مواد مخدر 

2- مصرف و حمل: 

– حمل و نقل غیر مجاز مواد مخدر 

– حمل و مساعدت در حال مواد مخدر 

– استفاده و مصرف غیر مجاز مواد مخدر 

– تامین یا سهولت در تامین مواد مخدر برای سایر افراد 

لازم به ذکر است که این لیست صرفا مثال های از انواع جرم های مرتبط با مواد مخدر است و قوانین مقررات مربوط به هر کشور ممکن است دارای انواع دیگیری از جرم ها باشند.برای دقیق ترین و کامل ترین اطلاعات، به قوانین و مقررات مربوطه به هر کشور خود مراجعه کنید.

وثیقه اجاره ای برای مواد مخدر:

انواع جرم مرتبط با مواد مخدر:
1- تولید و ساخت: این شامل تولیدف ساخت و تهیه مواد مخدر میشود. مانند کشت گیاهان مواد مخدر، تولید و ضبط مواد مخدر و نیز تولید مواد مخدر همچنان هروئین، کوکائین و آمفتامین. 
2- قاچاق: در این حالت، جرم قاچاق مواد مخدر عبارت است از آوردن، حمل و نقل، خرید و فروش و توزیع مواد مخدر به صورت غیر قانونی.
3- حمل نگهداری: این شامل جرم حمل و نقل مواد مخدر است که ممکن است از طریق خودروها، اتوبوس ها، قطار هاو حمل نقل هوایی صورت گیرد. همچنینف نگهداری از مواد مخدر در مکان های مختلف نیز جرم قلیل دیگری است. 
4- خرید و فروش: این شامل خرید و فروش مواد مخدر به صورت غیر قانونی است، از جمله تجارت مواد مخدر در بازار سیاه یا انجام معاملات مواد مخدر از طرق اینترنت یا شبکه های اجتماعی. 
5- مصرف: در برخی موارد، مصرف مواد مخدر نیز در برخی مناطق و زمین های خاص، مانند عمومی کردن مواد مخدر، قاچاق و مصرف در محل های عمومی به عنوان جرم محسوب می شوند.