آدرس ما » تهران، بزرگراه فتح، کیلومتر (4) - 02165834218

اجاره سند برای دادسرا

 انواع جرم در دادسرا ؟

 در دادسرا ،جرایم مختلفی وجود دارد که شامل :

1- جرائم عمومی : این شامل جرائمی است که به طور عمومی در قوانین کیفری تعریف شده اند مانند قتل ، سرقت ، خشونت ، تجاوز و….

2- جرائم اقتصادی و مالی : این نوع جرم شامل تقلب ، کلاهبرداری ، پولشویی ، تحقیر حقوقی ، خلاف وظیفه بانی و…. 

3- جرائم سایبری : این شامل جرائمی است که با استفاده از فضای اینترنت و رایانه ها صورت میگیرد. مانند هک کردن ، خراب کاری در شبکه ، فیشینگ و….

4- جرائم محیط زیستی : این شامل جرائمی است که به محیط زیست آسیب می رسانند مانند آلودگی هوا ،آب ، خاک ، تخریب منابع طبیعی و….

5- جرائم سیاسی : این شامل جرائمی است که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم با فعالیت های سیاسی و حکومتی در ارتباط هستند . مانند خیانت به دولت ، توطئه علیه نظام ، ترور و….

6- جرائم مرتبط با مواد مخدر : این شامل تولید ، فروش ، توزیع و مصرف مواد مخدر مانند قند ، اپیوم ، هروئین و ….

7- جرائم مرتبط با ترورسیم : این شامل جرائمی است که اهدافی سیاسی ، دینی ، اجتماعی و یا جهادی دارند و عمدتا به منظور ایجاد ترس و وحشت در جامعه و برای رسیدن به اهداف خود انجام می شوند.

سند اجاره ای برای زندانی ؟

زندانی ، فردی است که به دلایل مانند ارتکاب جرم ، خلاف قوانین یا مصداق دیگری از تخطی های قابل اعمال ، در زندان به سر میبرد . زندانیان به صورت موقت یا دائمی ممکن است در بازداشتگاه ها ، زندان ها و سایر واحد های مشابه نگهداری شود . هدف اصلی زندانیان یابد بازپروری و پس از آن ،بازگشت به جامعه با تغییر رفتار و نگرش های مناسب باشد ، اما گاهی اوقات این امر به دلیل عدم اجرای درست سیاسیت های اصلاحی ، ناکام میماند و زندانیان پس از ازادی به دنبال ادامه فعالیت های جرمی خود میباشند .  

هدف اصلی وثیقه در دادسرا این است که اطمینان حاصل شود که متهم حاضر خواهد شددر دادگاه حاضر شده و به تمام تعهدات قضایی خود عم خواهد کرد،به عبارت دیگر،با ارائه وثیقه،متهم به جای حبس موقت ( تعقیب و بازداشت) رها می شود. 

موارد مورد نیاز دز سند ملکی برای ارائه به دادسرا ممکن است شامل موارد زیر باشد:

*اطلاعات مالکیت 

*شرح و مشخصات مالکیت

*محتوای قرارداد

*بررسی حقوقی

*بارگذاری حقوقی

*گواهی نظریه

*اطلاعات مالی

لطفا توجه داشته باشید که این راهنمایی کلی است و ممکن است نیازهای خاص دادسرا و دادگستری برای اجاره سند متفاوت باشد.

اجاره سند :

بزرگترین مرکز در ایران

سند اجاره ای برای زندانی مالی

سند اجاره ای برای دادسرا

سند اجاره ای برای تعزیرات حکومتی

سند اجاره ای برای دادگستری

سند اجاره ای برای سرمایه آزاد …

اجاره سند برای دادسرا- اجاره وثیقه برای دادسرا- وثیقه اجاره ای برای دادسرا- وثیقه اجاره ای برای دادگستری- سند اجاره ای برای تعزیرات حکومتی-وثیقه برای قاچاق کالا- اجاره سند برای مواد مخدر- وثیقه اجاره ای برای سرمایه آزاد- سند اجاره ای ملکی برای دادسرای تهران- اجاره سند برای دادسرای کرج- وثیقه اجاره ای برای دادسراهای سراسر ایران… 

اجاره سند

انواع ضمانت برای دادسرا

در دادسراها ، ضمانتهای مختلفی وجود دارد که به منظور تامین پرداخت مطالبت مالی و اطمینان از حضور طرفین در دادگاه اجرا میشوند . برخی از انواع ضمانت های دادسرا عبارتند از :

1- ضمانت نقدی : در این نوع ضمانت ، طرفی که موظف به پرداخت مطالبات مالی است ، یک مبلغ نقدی را به عنوان ضمانت در دادسرا واریز میکند . این مبلغ در صورتی که مطالبات مالی قابل اجرا شد ، به طرف دیگر تعلق میگیرد .

2-ضمان بانکی : در این نوع ضمانت ، بانک به عنوان ضامن برای پرداخت مطالبات  مال وارد میشود . طرفی که موظف به پرداخت مطالبات است ، با ارائه ضمانت بانکی به دادگاه ، اطمینان میدهد که در صورتی که مطالبات اجرا شد ، بانک تضمین کننده پرداخت آن را به عهده خواهد گرفت .

3-ضمانت مالیاتی : در این نوع ضمانت ، طرفی که موظف به پرداخت مطالبات مالیاتی است ، یک مبلغ مشخص را به عنوان ضمانت  در دادسرا واریز میکند . این مبلغ در صورتی که مطالبات مالیاتی قابل اجرا شد ، به عنوان مالیات به حساب می آید . 

4-ضمانت بیمه : در این نوع ضمانت ف شرکت بیمه  به عنوان ضامن برای پرداخت مطالبات مالی وارد میشود . طرفی که موظف به پرداخت مطالبات است ، با ارائه ضمانت بیمه به دادگاه ، اطمینان میدهد که در صورتی که مطالبات اجرا شد ، شرکت بیمه تضمین کننده پرداخت آن را به عهده خواهد گرفت . 

وثیقه برای تعزیرات حکومتی

وثیقه برای تعزیرات حکومتی- اجاره سند برای دادگاه-وثیقه اجاره ای

وثیقه اجاره ای برای تعزیرات حکومتی – وثیقه برای مناطق آزاد تجاری- اجاره سند برای برای دادگاه- وثیقه برای کالای قاچاق – سند اجاره ای برای تهران بزرگ- وثیقه اجاره ای برای مواد مخدر – وثیقه اجاره ای برای جرایم رایانه ای-اجاره سند برای جرایم پزشکی-وثیقه اجاره ای برای جرایم اقتصادی- وثیقه اجاره ای برای سراسر ایران 

دادسرای ویژه جرائم پزشکی یکی از نوع خاص دادسراهاست که در آن 9 بازپرس، 8 دادیار، 1 دادیار اظهار نظر و 42 کارمند مشغول به کار هستند.

صلاحیت دادسرای تخصصی جرائم پزشکی، مانند سایر دادسراهای تخصصی، توسط قوه قضاییه تعیین می شود. این دادسرا تنها به جرائم پزشکی ناشی از قصور پزشکان مربوط می شود ، اما باید گفت که این دادسرا علاوه بر رسیدگی به جرائم پزشکی ، به جرائم مربوط به امور دارویی ، مواد خوراکی و ثبت علائم تجاری دارویی و پزشکی نیز می پردازد.

اجاره سند برای جرائم پزشکی – وثیقه اجاره ای برای جرائم پزشکی در تهران و شهرستان ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *