جستجو کردن
Close this search box.

اجاره سند

اجاره سند فوری به صورت اقساط! و بدون پیش پرداخت!

09190043549

نگران نباشید هم مشاوره خودمونی و صادقانه هم با شرایط مختلف به صورت فوری. مجموعه بهار سند با 10 سال سابقه خدمت در زمینه اجاره سند در خدمت شما عزیزان می باشد.

اجاره سند ارزاناجاره سند ملکی 
   

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

سند اجاره ای ارزان

سند اجاره ای ارزان با بهترین قیمت و در سریعترین زمان توسط گروه بهار سند. ما تمام سعی خود را برای ارائه خدمات اجاره سند با ارزانترین حالت ممکن می نماییم.

اجاره سند در تهران اجاره سند هنگامی مورد استفاده قرار میگیرد که شخص متهم و خانواده اش نتوانند برای آزادی موقت متهم ، سندی را   جهت ارائه به دادگاه تامین کنند. اجاره سند برای زندانی برای دادگاه ها و دادسرا های کل کشور برای تمامی جرم ها   انجام می شود. خدمات سایت اجاره سند می تواند برای جرم های مختلف، سرمایه آزاد ، بانک ، گمرک و… استفاده   شود  و سندگذار در ازای اجاره سند از شخص مقابل هزینه ای به مدت مشخص شده و توافقی دریافت میکند که این   هزینه به ارزش ملک بستگی دارد. اجاره سند برای متهم یا زندانی جرائم تعزیراتی ممکن است بسته به موارد مختلفی مانند نوع جرم،شرایط مالی متهم و دیگر عوامل متغیر، متفاوت باشد.در بسیاری از موارد، متهم می تواند وثیقه نقدی یا مالیاتی را به عنوان تضمین برای آزادی موقت خود ارائه کند. این مبلغ ممکن است بر اساس تعیینات قانونی محاسبه شود و متوجه شرایط خاص متهم باشد.*اجاره سند برای آزادی متهم در دادگاه، معمولا متهم یا خانواده اش می توانند یک وثیقه یا سپرده نقدی را به عنوان تضمین برای آزادی متهم پرداخت کنند.این وثیقه یا سپرده نقدی به عنوان یک نوع تضمین برای دادگاه ارائه می شود تا متهم بتواند در انتظار دادگاه به آزادی خود ادامه دهد*. اجاره سند برای متهم جرائم رایانه ای به معنای اجاره یک ملک مسکونی ششدانگ برای دادسرا می باشد.ضمانت در دادگاه برای متهم و آزادی زندانی به معنای پرداخت یک مبلغ پول یا ارائه یک دارایی به عنوان ضمانت برای آزادی یک فرد متهم از حبس یا بازداشت موقت است. اجاره سند فوری و بدون پیش پرداخت برای ضمانت زندانی در دادسرا،شما می توانید با ارائه یک سند مالی(مانند یک سند مالکیت یا سند اجاره )بدون نیاز به پرداخت هزینه اولیه، یک مبلغ مشخص را به عنوان ضمانت برای آزادی موقت یا موقتی زندانی پرداخت کنید.تا زندانی مورد نظر موظف باشد در دادسرا حضور داشته باشد. 

اجاره سند برای دادگستری به معنای این است که شما می توانید با ارائه یک سند مالی (مانند سند مالکیت یا سند اجاره) به دادگستری یا دادگاه، به عنوان تضمین  برای حضور در دادگاه یا برای تضمین پرداخت جریمه ها و هزینه های قانونی دیگر، اقدام کنید. اجاره سند فوری برای جرایم کارکنان دولت به معنای این است که در صورتی که یک کارکنان دولت به متهم شود و نیاز به حضور فوری در دادسرا یا دیگر مراکز قضایی داشته باشد، مراجع قضایی ممکن است برای این فرد یک سند اجاره فوری صادر کنند.اجاره سند فوری برای جرایم کارکنان دولت به عنوان یک ابزار قانونی برای اطمینان از حضور فوری متهم در دادسرا در مواجهه با جرمی متهم شده استفاده می شود.  

اجاره سند ارزان برای دادسرا – اجاره سند برای دادسرای فرهنگ و رسانه – اجاره سند ارزان برای دادگاه – اجاره سند ارزان برای کارکنان دولت – اجاره سند جهت ضمانت زندانی – اجاره سند برای ضمانت در دادگاه – قیمت اجاره سند برای زندانی – سند اجاره ای ارزان – سند در دادگاه – سند برای وثیقه در دادگاه – سند اجاره ای برای زندانی – هزینه وثیقه اجاره ای در دادسرا – اجاره سند برای جرایم دادگاه ویژه – اجاره سند برای دادگاه کیفری و جزایی – اجاره سند برای دادگاه های اختصاصی – اجاره سند برای دادگاه تجدید نظر – اجاره سند برای دادگاه انقلاب – اجاره سند ارزان قیمت برای جرایم مطبوعاتی – سند اجاره ای برای دادگاه انقلاب – سند اجاره ای برای دادگاه خانواده – اجاره سند برای جرایم گمرکی – اجاره سند برای جرایم مدنی و گمرکی – سند اجاره رسمی – سند اجاره برای زندانی با قیمت مناسب – اجاره سند برای جرایم آتش سوزی جنگل و مراتع – اجاره سند برای جرایم شکار و صید بدون پروانه – اجاره سند برای جرایم اختلاس و ارتشاء و کلاهبرداری – سند اجاره ای برای دادگاه تجدید نظر – سند اجاره ای برای آزادی متهم – اجاره سند برای دادگاهها و دادسراهای انقلاب – سند اجاره ای برای دادگاه نظامی – اجاره سند برای وارد کنندگان دولتی و آزاد – جرایم تعزیری – قانون مجازات – اجاره سند برای جرایم عمدی و غیر عمدی – جرم سایبری – فضای سایبری – مجرمین سایبری – هکرها و کرکرها – اجاره سند جهت دادگاه -اجاره سند برای مراجع قضایی – اجاره سند برای جرائم مواد مخدر هشیش – اجاره سند برای جرائم کلاهبرداری – اجاره سند برای جرائم جعل اسناد – اجاره سند با پایان کاردار جهت مصوبه بانکی و وام آزاد – اجاره سند برای اخذ وام آزاد میلیاردی – اجاره سند برای جرایم دادسرا و دادگاههای ویژه – اجاره سند برای جرائم کارکنان دولت – سند اجاره ای برای جرائم جعل اسناد – سند اجاره ای برای جرائم رایانه ای و اینترنتی – اجاره سند برای جرائم گرانفروشی – اجاره وثیقه برای جرائم تعزیرات – اجاره وثیقه جهت جرائم رایانه ای و کلاهبرداری – اجاره سند در دادسرای تهران و شهرستان – قرارداد اجاره سند برای دادسرا و دادگاه – اجاره خودرو با شرایط مناسب در دادسرا – اجاره سند در شهر قم در دادسرا – اجاره سند برای جعل عنوان – اجاره سند برای دادسرا و دادگاه و سازمان تعزیرات – اجاره فیش حقوقی فوری

چند نوع مجازات داریم: چهار نوع مجازات داریم. حدود – قصاص – دیات – تعزیرات . علاوه بر این نوع اصلی ، مجازات هایی نیز عنوان تکمیلی و تبعی وجود دارند.

جرایم به چند دسته تقیسم می شود: از نظر روانی و معنوی، انواع جرم به دو دسته تقسیم می شود. جرم عمدی و غیر عمدی

اجاره سند برای دادسرای جرایم فرهنگ و رسانه:

1- نشر محتوای توهین آمیز ؛ انتشلر محتوای توهین آمیز یا توهین به افراد یا گروههای خاص

2- نقض حقوق تصویر ؛ استفاده غیر قانونی از تصاویر و شخصیت ها یا افراد بدون مجوز

3- ترویج اطلاعات غلط ؛ انتشار اطلاعات نادرست یا تقلبی در رسانه ها

4- ترویج خبرهای جعلی؛ انتشار خبرهای جعلی یا اخبار نادرست در رسانه ها

5- ترویج محتوای تحریک آمیز ؛ انتشار محتوای تحریک آمیز یا ترویج اعمال خشونت آمیز

اجاره سند ارزان قیمت برای آزادی زندانی

وقتی شخص  اتهام به جرمی وارد دادگاه می شود تا مشخص شدن جرم و تکمیل پرونده نیاز به سند برای جلوگیری از ورود به بازداشتگاه دارد در صورت نداشتن سند می تواند از دفاتر اجاره سند برای آزادی زندانی تامین کند. اجاره سند برای  مرخصی زندانی برای جرم های مختلف انجام می شود.

 * اجاره سند ارزان قیمت برای دادسرا به معنای اجاره یا اجاره نامه ای است که به قیمت مناسبی برای دادسرا یا محل   دادرسی اجاره داده می شود. این نوع اجاره معمولا برای مدت های کوتاه مانند یک جلسه دادگاه یا مدت زمان   محدودی صورت می گیرد. در اینجا نکته مهم این است که شرایط اجاره، مدت زمان، هزینه ها و سایر جزئیات به دقت   بررسی شود تا هر دو طرف توافق راضی باشند.*  

قیمت و هزینه اجاره سند برای آزادی زندانی (هزینه اجاره سند برای وثیقه زندانی)

هزینه اجاره سند برای وثیقه زندانی و آزادی زندانی بستگی به مدت زمان اجاره، مقدار قرار وثیقه و نوع ملک دارد که با توجه به ارزش ملک و مبلغ وثیقه درصد اجاره آن تعیین می شود و بیشتر مواقع مدت زمان اجاره 1 سال است به طور مثال سند مسکونی 90 متری شش دانگ تهران ارزش بالاتری نسبت به سند مسکونی 90 متری در شهرستان و روستا را دارد پس قیمت اجاره سند با ارزش ملک تعیین می شود که بین7 درصد تا 12 درصد است و ما با بررسی پرونده متهم شما تلاش میکنیم کمترین درصد را برای شما در نظر بگیریم. نوع ملک و شرایط آن برای وثیقه گذاری از طرف قاضی محترم مشخص و تایید می شود.  

شرایط و نمونه قرارداد اجاره سند ارزان قیمت برای وثیقه زندانی

دفتر اجاره سند ما برای اینکه مراحل اداری و قانونی کار را شروع کند نیاز به قرارداد دارد. قرارداد اجاره سند باید با رضایت کامل طرفین توافق شود این قرارداد به صورت خصوصی و موقت است فقط برای شروع رسیدگی به پرونده و سند گذاری است.

قیمت اجاره سند

با توجه به نوع موضوع، هزینه و قیمت سند اجاره ای می تواند متفاوت باشد. ما در مجموعه بهار سند ضمن مشاوره درست و داشتن صداقت سعی در کاهش هزینه های شما و جلب رضایت شما می باشیم. برای دریافت قیمت سند اجاره ای می توانید با شماره تماس های تماس حاص فرمایید.

اجاره سند برای سرمایه آزاد

اگر به دنبال اجاره سند برای سرمایه آزاد هستید ما در مجموعه بهارسند با سال ها تجربه در این زمینه آمادگی ارائه انواع خدمات برای دریافت سرمایه آزاد و همینطور وثیقه سند برای دریافت وام و سایر نیازهای سرمایه ای را به شما هموطنان عزیز در سراسر ایران را دارد.

سند اجاره ای یعنی سند ملکی  به عنوان اجاره در اختیار درخواست کننده قرار بگیرد. که شخص  می تواند برای دادگاه و دادسرا ، سرمایه آزاد، بانک، کمرگ، بورسیه و… سند را اجاره کند یا اجاره دهد. مشخصات سند باید به صورت تک برگ و شش دانگ باشد . در بهارسند، سند اجاره ای برای دادگاه ها و دادسرا های سراسر کشور با کمترین مبلغ برای تمامی جرم ها امکان پذیر می باشد.

آشنایی با مراحل اجاره وثیقه و سند؟

اجاره سند یا اجاره وثیقه به منظور قرار وثیقه برای ارائه به مراجع قضای یا اداره ثبت اسناد یا بانک ها مورد استفاده می شوند.

شرایط و ضوابط اجاره سند یا اجاره وثیقه و سند ملکی در تهران و سایر استانهای سرتاسر ایران؟

 • مراحل اجاره وثیقه و اجاره سند در سایر استان ها :
 • مشاوره اجاره سند و وثیقه برای متهم و مدت زمان اجاره 
 • تنظیم و امظاء قرارداد اجاره وثیقه و سند
 • کارشناسی و بازداشت سند توسط اداره ثبت اسناد محل
 • اخذ ضمانت های معتبر مانند کارمند رسمی یا چند نفر از خانواده متهم همراه با سفته یا چک 
 
   * اجاره سند: این عبارت به معنای اجاره یا اجاره دادن یک سند به شخص دیگری است.
   * سند قابل اجاره: این عبارت به معنای سندی است که مالک آن آن را برای اجاره در دسترس قرار می دهد.
  * قرارداد اجاره سند: این عبارت به معنای قراردادی است که بین مالک سند و شخصی که سند را اجاره می کند، منعقد      می شود.
  * شرایط اجاره سند: این عبارت به معنای شرایط و مقرراتی است که در قرارداد اجاره سند بین طرفین تعیین می شود.
  * هزینه اجاره سند: این عبارت به معنای مبلغی است که اجاره کننده به مالک سند بابت استفاده از سند پرداخت می      کند.
  * مدت اجاره سند: این عبارت به معنای مدت زمانی است که سند به شخص دیگری اجاره داده می شود.  

تشریح و انواع سند شرایط اجاره سند

سند چیست ؟
سند یعنی نوشته ای که در هنگام دعوا یا دفاع استفاده می شود. سند نوشته ای معتبر که قابل استناد است. سند نقش بسیار مهمی هنگام دفاع شخص از خود در دادگاه را دارد و مهم ترین دفاعی و اثباتی که در دادگاه مورد تایید است سند است.بهترین تعریف برای سند این است که در واقع سند دفاع از یک اثبات برای حق است، که سند ملکی برای وثیقه  شخص اموال منقول و غیر منقول خود را وثیقه قرار دهد. انواع سند و انواع معامله وجود دارد که شخص بر اساس شرایط خود از آن استفاده می کند. در این مقاله نحوه اجاره سند برای زندانی و دادگاه آشنا می شویم.

سند عادی 

سند قولنامه ای همان سند عادی می باشد، سندی که به طور رسمی در اداره اسناد و توسط مامورین رسمی تنظیم نشده است و مامور سند هیچ دخالتی در تنطیم آن نداشته است در این صورت این سند رسمی نیست.سند عادی در واقع یک نوشته و توافق قراردادی ست بین دو نفر خریدار و فروشنده که در دفتر مشاوره املاک تنظیم می شود در واقع طرفین با رضایت خود متعهد می شوند.
سند عادی باید توسط فرد مورد اطمینان و سرشناس منعقد و امضاء شود تا از نظر قانونی محکمه پسند و بدون مشکل باشد.این نوع سنداز اعتبار کمتری نسبت به تک برگ دارد .برای اینکه از وضعیت ملک قولنامه ای مطمئن شویم باید از شهرداری استعلام بگیریم . 

سند رسمی 

نوشته ای ست که دلالت بر وجود حقی به نفع یک شخص می کند و در صورت لزوم خود این نوشته می تواند ثبوت حق موضوع آن را بدون اینکه نیاز به دلیل دیگری باشد.برای اجاره سند جهت ارائه به  دادگاه سند رسمی مورد پذیرش دادگاه می باشد. تمام اسنادی که از نظر قانون ثبت رسمی هستند در قانون مدنی نیز به عنوان اسناد رسمی شناخته می شود.

سند رسمی ثبتی
سندی که در اداره ثبت اسناد  طی مراحل قانونی توسط مامور رسمی اسناد تنظیم می شود. در واقع  سند وقتی اعتبار می گیرد که توسط  مامور رسمی دولت تنظیم شودکه باید دارای اطلاعات دقیق مشخصات صاحب ملک و به همراه نقشه ملک می باشد.
ویژگی مهم سند رسمی 

یکی از مهم ترین ویژگی سند رسمی تنطیم سند با دخالت مامور رسمی که با رعایت کلیه مقررات صورت میگرد، سند رسمی بیشترین ارزش خود را از امضاء مامور رسمی می گیرد زیرا مامور رسمی اگر سندی را تایید کند امضاء کرده و به ثبت می رساند.  مامور رسمی توسط قانون صلاحیتی طبق مقررات به وی داده می شود .اگر مامور رسمی مرز صلاحیت قانونی که به وی داده شده است را رد کند اعتبار صلاحیت از بین می رود .  

اجاره سند ملکی

سند ملکی توافق نامه بین خریدار و فروشنده برای خرید و فروش خانه است که دارای مشخصات ملک و صاحب ملک که شامل مشخصات کامل صاحب ملک، متراژ،نقشه جغرافیایی و.. می باشد که در اداره ثبت اسناد رسمی تنظیم می شود.سند ملکی جز اسناد رسمی محسوب می شود .سند ملکی میتواند برای سند اجاره ای استفاده شود .اجاره سند ملکی 

اجاره سند ملکی برای دادسرا یا دادگاه به معنای اجاره یا اجاره دادن یک ملک (مانند خانه، آپارتمان ، و مغازه و … )به دادسرا یا دادستانی است.این عمل به معنای اجاره ملک به دادسرا برای استفاده در فعالیت های قضایی فعالیت می کنند و نیاز به فضا و امکانت مناسب جهت انجام فعالیت قضایی دارند. اجاره سند ملکی برای دادسرا به دادسرا امکان می دهد تا به صورت موقت و برای مدت زمان مشخصی از امکانات ملک استفاده کند.

اجاره سند ملکی برای ضمانت در دادسرا – اجاره سند ملکی برای دادسرای فرهنگ و رسانه – سند ملکی برای وثیقه متهم – اجاره سند ملکی برای آزادی زندانی – اجاره سند ملکی برای اداره تعزیرات – اجاره سند ملکی برای دادگاه انتظامی وکلا و کارشناسان – اجاره سند ملکی برای دادگاه اختصاصی – اجاره سند ملکی با قیمت مناسب و فوری-

کمترین محدودیت زمانی در انجام کار اجاره سند ملکی . 

اجاره سند ششدانگ ملکی به دادسرا ممکن است شرایط خاصی داشته باشد.در این مورد ، ممکن است شرایطی مانند مدت زمان اجاره، قیمت اجاره، شرایط پرداخت وجه، مسئولیت های طرفین، شرایط فسخ قرارداد و سایر موارد مربوط به اجاره سند ششدانگ ملکی به دادسرا وجود داشته باشد.

اجاره سند برای زندانی 

سند اجاره ای شش دانگ

اجاره سند برای دادسرا

سند ملکی دفترچه ای

نوع قدیم سند به صورت دفترچه ای می باشد که به آن سند منگوله دار و سند عادی نیز گفته می شود .سند دفترچه ای که از اسمش می توان فهمید دارای چند برگه با سایز A5 به شکل دفترچه که برگه ها با یک نخ و تکه سرب به هم وصل شده اند که نشان پلمپ بودن آن است که  اداره ثبت اسناد آن را پلمپ کرده که تایید کند سند معتبراست . پلمپ برای اینکه روی سند جعلی انجام نشود صورت می پذیرد. سند دفترچه ای  دارای حدودا 30 برگه است که به صورت دستی نوشته می شود .اطلاعات تمامی مالکینی که از ابتدا تا آخر ملک را خریداری کردند در آن نوشته می شود چون به صورت دست نویس است امکان ناخوانا بودن و جعل زیاد است.

سند ملکی شش دانگ

سندی ست که تمام و کمال برای یک شخص است .سند شش دانگ برای انواع سند مثل تک برگ و منگوله دار استفاده می شود.شش دانگ یعنی مالک کل ملک فقط 1 نفر است . اگر  سه نفر مالک باشند و به یک میزان هزینه پرداخت کرده باشند 2 دانگ به نفرات تعلق می گیرد. به عبارت دیگر شش دانگ یعنی سند ملک به طور کامل مربوط به یک نفر می باشد. معتبرترین سندملکی سند شش دانگ می باشد. که به عنوان وثیقه ملکی استفاده می شود.

اجاره سند برای وثیقه زندانی

سند ملکی تک برگ 

دراین نوع سند ملکی که به صورت تک برگی و یک برگی است. برای جلوگیری از جعل سند طراحی شده است.  تمامی مشخصات دقیق ملک ذکر شده می شود نوع سند از امنیت بالایی برخوردار است زیرا دارای هولوگرام می باشد که به آن اعتبار می بخشد که در دفتر اسناد رسمی صورت می گیرد.
سند تک بگ جایگزین سند قدیمی دفترچه ای یامنگوله دار است به دلیل اینکه سند دفترچه ای به راحتی قابل جعل بودند .

این نوع سند کروکی موقعیت ملک زده می شود ولی سند قدیمی به دلیل عدم درج موقعیت جغرافیایی ملک با کروکی و جزئیات باعث ایجاد مشکلات جعل سند می شود
 برای انتقال تا ثبت جدید آپارتمان و ملک نیاز به سند تک برگ است.سند تک برگ که دارای پایان کار است موردپذیرش دادگاه  است.

سند ملکی یا “عقدنامه املاک ” یک سند رسمی است که حقوق مالکیت منتقل یا تصرف یک قطعه زمین یا خانه را به شخص دیگری منتقل میکند . این سند شامل جزئیات مانند نام آدرس فردی که صاحب ملک است، نام و آدرس فردی که در حال خریداری ملک است، توضیحات در مورد ملک و قیمت آن میباشد بعد از پایان مراحل خرید و فروش ، این سند به عنوان شهادتی از حقوق مالکیت برای خریدار ارائه میشود و او را به عنوان مالک ملک تایید میکند. 

اجاره سند برای آزادی متهم

سند اجاره ای ارزان قیمت

ویژگی سند تک برگی

در سند تک برگی یا یک برگی  اطلاعات ملک به صورت کاملا سیستمی و یکپارچه در سراسر کشور با اطلاعات دقیق ملک و صاحب ملک که شامل اطلاعات ذیل می باشد درج می شود:
استان و شهرستان،ناحیه اصلی و فرعی،قطعه که ملک در آن قرار دارد .شماره ملک ،طبقه ،شماره ملک ،مساحت متر مربع ،بلوک ، تاریخ ملک نیز ثبت می شود.
سند تک برگ سیستمی باعث کمترشدن جعل سند می شود.
ثبت اطلاعات روی سند به صورت کامپیوتری یکپارچه می باشد و عدم ثبت دستی یکی از مزایای 
ثبت کروکی دقیق ملک به صورت جز به جز که اینکار باعث کاهش تعرض به ملک می شود
 ثبت به صورت شش دانگ عرصه و اعیان 
مشخصات مالک ملک شامل اطلاعات نام و نام خانوادگی ،نام پدر ،شماره شناسنامه یا شماره ثبت،شماره ملی ،محل صدور شناسنامه ،تاریخ تولد،و تابعیت ذکر شده است .
دریافت وام بانکی برای سند تک برگ . سند اجاره ای ارزان

“سند اجاره ای ارزان” به معنای سندی است که شرایط اجاره آن نسبت به سایر سند های اجاره ای در منطقه یا شهر موردنظر ، هزینه اجاره ای را کمتر و قابل قبول تر ارائه میدهد . این بستگی به منطقه ، نوع ملک ، محل قرارگیری ، سال ساخت و شرایط خاص دیگری دارد که می تواند باعث کاهش هزینه های اجاره شود.

محله های حاشیه شهر ، مناطقی با شرایط اجاره ای پایین ترند . همچنین ملک های کوچک تر ، قدیمی تر و کم تر لوکیشن داشته باشند ، اغلب قیمت اجاره ای کمتری به دنبال دارند .

لازم به ذکر است که در نظر گرفتن تمامی عوامل که می توانند باعث کم شدن هزینه های اجاره شوند ، الزامی است و تنها بررسی هزینه اجاره سند ، کافی نیست .

اجاره سند تک برگی – سند اجاره ای – سند ملکی – سند تک برگ برای ضمانت – اجاره سند مسکونی پایان کار دار – سند تک برک با قیمت مناسب – سند مسکونی برای واردات کالای شرکت ها و کارخانه ها در سراسر ایران

سند اجاره ای برای زندانی

برای دریافت سند جدید به صورت تک برگی ابتدا باید به دفتر ثبت اسناد رسمی مراجعه کنید و مامور رسمی ثبت  استعلام مربوط به سند را که متوجه شوید سند فروخته شده یا در گرو دادگاه و بانک و … نباشد را انجام می دهدکه استعلام ممکن است تا 2 روز طول بکشد.

پس از استعلام و عدم مشکل ملک عوارض شهرداری باید پرداخت شود  پس از تسویه شهرداری صاحب ملک  مجدد به اداره ثبت اسناد مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کند .
برای صدور سند تک برگی باید اصل سند و دفترچه به اداره ثبت ارائه شود اگر سند مفقود شد سند المثنی ارائه شود.( سند اجاره ای برای آزادی زندانی ) 

اجاره وثیقه برای آزادی زندانی

سند ملکی عرصه و اعیان
 عرصه قطعه زمینی ست که ساختمان و آپارتمان(تجاری مسکونی اداری …) بر روی آن ساخته  می شود و اعیان به تک تک  واحدهایی که روی عرصه ساخته می شود یا هر  نوع ساختمانی(تجاری ، اداری ،مسکونی) که روی عرصه ساخته می شود .سند اعیان سندی ست متعلق به ساختمان که می تواند واحد های تجاری ،اداری  و… باشد .به سندی که به خریدار تحویل می دهند،. سند اعیان گفته می شود. زیرا افراد تنها مالک واحد خودشان هستند نه عرصه

تفاوت عرصه و اعیان در چیست؟

سند اعیان سندی ست که واحد های ساخته شده است و عرصه به زمینی که ساختمان روی آن بنا شده است.
سند عرصه و اعیان یک مفهوم قانونی است که در حقوق به شکلات ( حقوق املاک) به کار می رود. در این مفهوم ، “عرصه” به معنای زمین و خاک است و  “اعیان” به معنای دارایی ها و املاک غیر زمینی مانند ساختمان ها و تاسیسات می باشد.به طور کلی سند عرصه و اعیان مجموعه اسنادی است که حقوق مالکیت یا اجاره زمین و دارایی ها را تایید می کند این سند معمولا شامل جزئیاتی مانند موقعیت جغرافیایی،اطلاعات تقسیمات زمینی، اندازه مرزها ، نوع استفاده از زمین و دارایی ها، و شرایط قانونی مربوط به تملک و استفاده از آنها است.   

تفاوت سند عادی و سند رسمی در چیست؟

سند رسمی ،قدرت اجرایی دارد در حالی که اصل در اسناد عادی ،اصل بر عدم قدرت اجرایی است .تاریخ سند رسمی هم از از نظر اشخاص ثالث و هم از للحاظ اصحاب دعوی معتبر می باشد و این در حالی است که تاریخ سند عادی برای اشخاص ثالث موثر نیست.

اجاره سند برای زندانی :

زندانی فردی است که به دلایلی مانند ارتکاب جرم ، خلاف قوانین یا مصداق دیگری از تخطی های قابل اعمال ، در زندان به سر می برد . زندانیان بصورت موقت یا دائمی ممکن است در بازداشتگاهها، زندان ها ، نگهداری شوند . و هدف اصلی زندانیان باید باروری و پس از آن ، بازگشت به جامعه و خانواده با تغییر رفتار و نگرش های مناسب بلشد. اما گاهی وقتها این امر به دلیل عدم اجرای درست سیاست های اصلاحی ،ناکام و بی نتیجه می ماند و زندانیان از آزادی به دنبال ادامه فعالیت های جرمی می باشند. 

 

سند بنچاق 

بنچاق در گذشته بیشتر استفاده می شد یک سند مالکیت اندازه برگه A2  بود که پس ار تصویب قانون ثبت مورد استفاده قرار می گرفت .در زمان گذشته این بنچاق توسط افرادی که سواد داشتند نوشته می شد چون سند رسمی وجود نداشت که در دفتر اسناد رسمی تنظیم شود ارزش آن اندازه سند مالکیت بود و سند رسمی محسوب می شد. 

 

اجاره سند

اجاره سند ملکی برای وام ،اجاره وثیقه ملکی

سند قولنامه ای 

قولنامه یعنی عهد و پیمان ، یعنی عهدی که بین طرفین قرارداد که خریدار و فروشنده است .
سند تک برگ رسمی بهترین نوع سند است ولی گاهی به دلایلی نمی توانیم از سند رسمی استفاده کنیم و  سندی که به صورت رسمی نیست باید با توافق طرفین یعنی خریدار و فروشنده انجام می شود که اکثرا در دفتر مشاور املاک تنظیم می شود .

چه موقع از سند قولنامه ای استفاده می شود؟
مثلا اگر زمینی با کاربری کشاورزی و غیر مسکونی است و روی آن زمین مسکونی ساخته می شود چون با کاربری غیر قانونی ساخته شده برای این زمین نمی توان سند رسمی گرفت  حال صاحب ملک بخواهد این ملک را بفروشد برای فروش باید معامله ی قولنامه ای صورت گیرد چون سند تک برگ رسمی صادر نمی شود و جریمه دارد .

 

اجاره سند برای متهم
سنداجاره ای برای دادگاه
سنداجاره ای برای دادسرا

فرق بین قولنامه و مبایعه نامه در چیست ؟
قولنامه یعنی قول و تعهد ولی مبایعه نامه یعنی قرارداد بیع یا قرارداد خرید و فروش است در واقع قولنامه وعده قرارداد است اما مبایعه نامه یک تعهد واقعی است و قرارداد اصلی می باشد.
نحوه تنظیم مبایعه نامه 
فروشنده و خریدار تعهداتی را قبول می کنند تا تنظیم سند رسمی به صورت مدرک قانونی دست طرفین باشد .

در آخر فرقی ایجاد نمیکند تا تنظیم سند به سراغ قولنامه میروید یا مبایعه نامه در هر صورت به جز شما باید شخص سومی به عنوان شاهد نیز امضاء کند که معمولا صاحبان بنگاه معاملاتی انکار را انجام می دهند که در صورت بروز مشکل به صورت بی طرف در دادگاه شهادت خواهدداد . 
برای استعلام سند ملکی اینجا کلیک کنید .  

اجاره سند 

اجاره سند در صورتی که متهم بنا به دلایلی در بازداشتگاه بوده و هنوز جرمی صادر نشده نیاز به سند و وثیقه دارد ولی نمی تواند وثیقه فراهم کند اهمیت سند اجاره ای مطرح می شود.از این رو متهم و خانواده متهم مجبور به اجاره وثیقه از شخص ثالث در برابر دریافت مبلغ می کند یعنی خانواده متهم مبلغی بابت اجاره سند و اجاره وثیقه به وثیقه گذار پرداخت می کند.

 چه کسانی نیاز به سند اجاره ای دارند ؟
متهمی که مشکل ارائه سند و وثیقه برای دادگاه ،دادسرا و مراجع قضایی دارند و نمی توانند تهیه کنند از دفاتر معتبر که اجاره وثیقه برای آزادی زندانی ارائه می دهند درخواست می کنند.

سند اجاره ای برای چه مواردی به کار می رود ؟ 

افرادی که به هر دلیلی ممنوع الخروج شده اند (بدهی ، مواد مخدر ، تعزیرات ،جرایم رایانه ای ،دعوا ،سرقت ، بدهکاری مالی ،آدم ربایی و … )
زندانی مالی
آزادی زندانی تعزیرات
آزادی زندانی قبل از تمام شدن حبس
زندانی مواد مخدر
درخواست وام از بانک 
مرخصی کوتاه مدت زندانی( در صورتی که متهم اجازه مرخصی دارد ) 
 • جرایم رایانه ای
 • قتل غیر عمد
 • تصادف
 • دعاوی کیفری و حقوقی
 • اجاره وثیقه برای ارائه به دادگاه 
 • ضمانت بانکی
 • سربازی
 • متهمی که جرمش مشخص نیست

پروند ه ای که در حال بررسی استسند اجاره ای برای تعزیرات حکومتی – اجاره سند – وثیقه اجاره ای برای قاچاق کالا – اجاره سند برای مواد مخدر – وثیقه اجاره ای برای جرائم رایانه ای – اجاره سند برای جرائم پزشکی – سند اجاره ای برای جرایم سایبری – سند اجاره ای برای جرائم کارکنان دولت – سند اجاره – وثیقه اجاره ای برای شهرستان – سند اجاره ای برای جرائم اقتصادی – سند اجاره ای برای دادگاه – سند اجاره ای برای دادسرای جرائم شهرداری – اجاره سند برای آزادی متهم – اجاره سند برای دادسرا – وثیقه اجاره ای برای دادگاه ویژه روحانیت – اجاره سند – وثیقه اجاره – وثیقه برای شهرستان – سند مسکونی ارزان قیمت – سند برای زندانی مواد مخدر – وثیقه اجاره برای دادگاه کیفری و حقوقی – سند ملکی برای جرایم کیفری و حقوقی – مدت زمان اجاره سند – سند ملکی برای سراسر ایران – اجاره سند مسکونی برای ضمانت ممنوع الخروجی – اجاره سند برای تعزیرات ملارد – اجاره سند مسکونی برای ضمانت جرایم قاچاق کالا – اجاره سند برای دادگاه عمومی – اجاره سند برای دادگاه شهرستان قدس – اجاره سند برای دادگاه شاهد – اجاره سند جهت دادسرای ویژه جرائم اطفال و نوجوانان – اجاره سند برای مجتمع قضایی – تامین سند برای وثیقه در زندان – تامین اجاره سند ملکی 

 

بهار سند برای چه شهرهایی سند اجاره می دهد؟ 

سند اجاره ای برای تهران و شهرستان های تهران ، اجاره سند ، وثیقه برای کرج ، سند اجاره ای برای وارد کنندگان کالای پزشکی و شرکتی – سند برای مشهد ، وثیقه اجاره ای برای یزد ، اجاره وثیقه برای تبریز ، اجاره سند برای قزوین ، وثیقه اجاره ای برای کرمانشاه ، اجاره وثیقه برای لرستان ، وثیقه اجاره ای برای ایلام ، وثیقه اجاره ای برای کردستان ، وثیقه اجاره ای برای اراک ، سند اجاره ای برای زنجان ، سند اجاره ای برای اهواز ، سند اجاره ای برای یزد ، سند اجاره ای ارزان برای اصفهان ، اجاره وثیقه برای کرمان ، اجاره سند ارزان برای قم ، سند اجاره ای در دادسرای خانمیرزا ، وثیقه اجاره ای برای همدان ، اجاره سند برای رشت ، و همه شهرهای اطراف استان های ذکر شده 

بهار سند به چه صورت به شما خدمات می دهد ؟

   ابتدا با شماره های 09303983863 -09190043549 – 02165834218 تماس گرفته و با کارشناسان ما مشورت کرده و به صورت حضوری  به دفترکار مراجعه کنید پس از  صحبت و بررسی پرونده در کمترین زمان با کمترین درصد با شما قرارداد می بندیم و کارشناس ما پس طی مراحل قانونی برگه آزادی برای متهم شما را می گیرد. 

چه اسنادی برای آزادی معتبر است ؟ 

وثیقه جهت آزادی زندانی اموال منقول شامل :اشیاء ، ماشین ،کشتی ، طلا و …  و اموال غیر منقول شامل: سند ملکی ، زمین و …
 

ما تا چه مبلغ وثیقه برای اجاره داریم ؟ 

ما در بهار سند شرایطی فراهم کردیم که شما پس از مراجعه به دفتر کار ما از مبلغ 200 میلیون تا 600 میلیارد وثیقه برای آزادی زندانی متهم در کمترین زمان و کمترین قیمت برای تمامی استان های کشور برای هر نوع جرم فراهم کنیم .

سند ملکی تهران از یک میلیارد تا مبالغ سنگین میلیاردی موجود می باشد.

مراحل دریافت سند اجاره ای به چه صورت است ؟ 

-مراجعه حضوری به دفتر ما و بستن قرارداد توافقی بین وثیقه گذار و متهم یا خانواده متهم و امضاء طرفین 
-پس از قرارداد ارائه سند وثیقه گذار به بازپرس و دادگاه 
-پس از بررسی سند  نامه نیابت از دادسرا  و قاضی برای کارشناسی سند صادر می شود .
-پس از کارشناسی سند و تایید ارزش ملک مجدد از سمت کارشناس به مرجع قضایی نامه تایید سند صادر می شود.
-مرجع قضایی دستور بازداشت وثیقه را صادر می کند .
 -نامه بازداشت به همراه سند تحویل دفتر ثبت اسناد می شود.

– دفتر اسناد پس از تایید و اطلاع از پذیرش سند به مراجع قضایی ، قاضی محترم نامه آزادی را صادر می کند.

قرارداد اجاره سند برای آزادی زندانی جرم است؟ 

با توجه به ماده 10 قانون مدنی قراردادهای خصوصی نسبت به کسانی که آن را منعقد نموده اند در صورتی که مخالف صریح قانون نباشند نافذ است .

هزینه اجاره سند

هزینه اجاره سند بستگی به نوع و ارزش ملک و محل ملک، مدت زمان اجاره ملک دارد که حدود 8درصد تا 12 درصد سند ملک شهرستان و 10 تا 15 درصد سند ملک تهران محاسبه می شود.

چرا به بهار سند اعتماد کنید ؟

شما پس از مشاوره تلفنی ، به دفتر کار مراجعه کرده و قرارداد می نویسید و ما تا آزادی متهم هیچ مبلغی از  شما دریافت نمی کنیم تا نامه آزادی صادر شود .

پس از قرارداد و صدور نامه نیابت و ارائه سند به دادگاه و انجام مراحل قانونی بازداشت وثیقه صادر می شود و شما پس از نامه آزادی مبلغ پرداخت می کنید .
بهار سند با بیش از 10 سال در زمینه اجاره سند و تامین وثیقه ملکی شش دانگ  بدون پیش پرداخت و با اطمینان کامل می توانید وثیقه اجاره کنید.

ارائه وثیقه ملکی با مبالغ میلیاردی 

اجاره سند، اجاره وثیقه ملکی با مبالغ سنگین برای آزادی زندانی جهت ارائه به دادگاه ، دادسرا ، مراجع قضایی از مبلغ 200 میلیون تا 600 میلیارد داشته باشید. بهار سند مبالغ سنگین میلیاردی را به صورت کاملا فوری ارائه می دهد.

اجاره کردن وثیقه ملکی برای آزادی زندانی؟

وثیقه ملکی یکی از عناصر ملکی است که برای متهمان اهمیت دارند. وثیقه ملکی به معنای ارائه مالکیت یا حقوقی بر روی یک ملک به عنوان ضمانت برای آزادی موقت متهم در طول فرآیند قضایی استفاده می شود. 

با ارائه وثیقه ملکی، متهم می تواند در شرایطی که به صورت موقت با پرونده خود مواجه است، از بازداشت زندانی جلوگیری کند و به آزادی ادامه دهد. این به متهم امکان می دهد تا برای پیشبرد امور خانوادگی، کسب و کار یا احضار وکیل خود آزاد باشد. 

اهمیت وثیقه ملکی در دادسرا برای متهمان این است که : 

1- حقوق آزادی : با ارائه وثیقه ملکی، متهم می تواند از زندان جلوگیری کند و حقوق آزادی خود را حفظ کند. 

2- مشارکت در همکاری با وکیل : ارائه وثیقه ملکی به متهم اجازه می دهد تا با وکیل خود در صورت لزوم بهترین دفاع را داشته باشد. 

3- شرایط بهتر برای مذاکره : با ازادی موقت، متهم می تواند در شرایط بهتری برای مذاکره با مقامات قضایی قرار بگیرد و بهترین نتیجه را برای پرونده خود بدست آورد.

4- حفظ زندگی عادی : امکان ادامه زندگی عادی، به متهم کمک می کند که در طول فرآیند قضایی، امور خانوادگی، شغل و سایر وظایف را به نحو مناسب انجام دهد.

مهم است بدانید که هر کشوری و حتی هر سیستم قضایی ممکن است دارای مقررات و اصول خاص خود برای وثیقه ملکی باشد. لذا، در هر حالت، بهتر است به متخصصان حقوقی و متکی بر مقامات قضایی مربوطه مراجعه کنید تا دقیقا بفهمید چگونه می توانید از این نوع ضمانت استفاده کنید.  

 وقتی شما برای آزادی متهم نیاز به سند دارید ولی نمی توانید فراهم کنید می توانید پس از تحقیق از دفاتر معتبر وثیقه اجاره کنید و در دام فریبکاران نیافتید . 

وثیقه به معنای تضمین و پشتیبانی از یه تعهد ، بدهی ، یا عملی است که در قالب یک قرار داد از طرف یک شخص دیگر خواستار میشود . با ارائه وثیقه ، میتواند به عنوان یک ابزار حمایتی برای اطمینان از رعایت یک قرار داد و جلوگیری از احتمال وقوع تقلب و یا عدم انجام تعهدات مورد نظر مطرح شود . وثیقه معمولا به صورت نقدی ، چک ، وام بانکی ، گواهی بانکی ، سپرده نقدی و یا قرار داد  های تضمینی دیگر ارائه میشود .

مراحل آزادی متهم با قرار وثیقه 

 وقتی متهم در دادگاه حاضر می شود و قاضی حکم بازداشت جهت بازرسی بیشتر پرونده و آزادی موقت قرار وثیقه صادر می شود. قرار وثیقه از سمت مقام قضایی برای این است.
که متهم به جای بازداشت موقت تا بررسی پرونده در خارج از زندان باشد و برای رفع اتهام از خود تلاش کند که مدت بررسی پرونده به نوع جرم و شدت جرم دارد . 

همان طور که گفته شد اگر متهم دسترسی به وثیقه نداشته باشد می تواند از دوستان و آشنایان  و یا از دفاتر قابل اطمینان در خواست سند اجاره ای کند . 

مراحل مرخصی زندانی 

زندانی با توجه به جرم ارتکابی ، سوابق حبس و با ضمانت مناسب بانظر مقام قضایی می تواند به مرخصی برود. که ضمانت شامل وثیقه ملکی ، فیش حقوقی ،کفیل که   
 با این ضمانت می تواند بر اساس شرایط چند روز در ماه به مرخصی برود . 
 

ضمانت برای اجاره سند برای آزادی زندانی می تواند یکی از موارد زیر باشد : 

چک صیادی
سفته با امضای 2 ضامن معتبر و خانواده متهم
جواز کسب معتبر و فعال 
کارمند دولتی 
 

جهت اجاره سند برای آزادی زندانی ،سند اجاره ای برای دادگاه ویژه روحانیت. اجاره سند برای زندانی تعزیرات ، اجاره سند برای وام بانکی .  اجاره سند برای افراد ممنوع الخروج با شماره 09190043549  تماس حاصل نمایید

 
اجاره وثیقه ارزان قیمت

اجاره سند بدون پیش پرداخت

اجاره سند مسکونی در تهران 

وظایف بازپرس و قاضی محترم تحقیق به موجب ماده 3 قانون اصلاح قانون در دادگاه های عمومی و انقلاب انجام تحقیقات بررسی و نظارت به پرونده کلیه جرایم به عهده ی بازپرس پرونده می باشد . جرائمی که صلاحیت دادگاه های کیفری نیست دادستان به تبع او دادیاران که دارای کلیه وظایف و اختیارات بازپرس می باشند . بنابراین مقامات دادسرا ارجاع و تشکیل پرونده تحقیق امور کیفری را به عهده گرفته و بدون نظارت و حضور مقامات دادسرا هیچگونه تحقیقی انجام نشود . 

سند ملکی تهران ، تک برگ، ششدانگ مسکونی و تجاری 

سند اجاره ای ارزان قیمت

پس از پایان تحقیقات بازپرس اخرین دفاع متهم را با اظهار عقیده خود را به صورت کتبی نزد دادستان می فرستد. در صورتی که بازپرس برای متهم جرمی صورت نگرفته و دلایلی باری ارتکاب جرم وجود نداشته باشد قرار منع تعقیب صادر و در صورت عقیده بر مجرم بودن متهم قرار مجرمیت درباره وی صادر می شود .

در دادسرا، نوع و ارزش وثیقه برای متهم بر اساس چندین عامل و مبنایی مشخص صادر میشود. این عوامل عبارتند از: 

1- جرم متهم: نوع و شدت جرمی که متهم به ارتکاب آن متهم است تاثیر زیادی در تعیین نوع و ارزش وثیقه دارد. جرم های سنگین تر معمولا نیاز به وثیقه بالاتری دارند. 

2- سابقه قضایی: اگر متهم سابقه قضایی داشته باشد و قبلا مجرمیتی را اثبات کرده باشد، این ممکن است تاثیر منفی بر تعیین ارزش وثیقه داشته باشد.

3- خطر فرار: اگر دادستان یا دادگاه معتقد باشد که متهم ممکن است از وثیقه بیرون برود و از دادگاه فرار کند، احتمالا وثیقه برای او صادر نخواهد شد یا مبلغ بالایی از وثیقه درخواست خواهد شد.

4- منافع عمومی: در برخی موارد، با توجه به اهمیت و جبران خسارت های احتمالی جرم، دادستان ممکن است تلاش کند تا مبلغ وثیقه را بالا ببرد تا از آزادی متهم بیشتر تضمین شود. 

در هر صورت، تعیین نوع و ارزش وثیقه در اختیار قاضی قرار دارد و بر اساس تشخیض و تصمیم او انجام میشود.  

اجاره سند [فوری ] ملکی برای وام:

 [ اجاره سند فوری برای وام آزاد به این معنا است که شما می توانید با ارائه یک سند مالی مانند سند مالکیت یا سند اجاره به عنوان تضمین، بدون نیاز به پرداخت هزینه اولیه،وامی را دریافت کنید.این سند مالی به عنوان تضمین برای بانک یا موسسه مالی ارائه می شود تا اطمینان حاصل شود که شما قادر به پرداخت اقساط وام خود هستید.]

اگر مجرم در آخرین دفاع دلیل موثری که ارائه دهد بازپرس موظف است رسیدگی کند . وقتی دادستان با نظر بازپرس در مورد مجرم بودن متهم موافق باشد پرونده از طریق بازپرسی به دادگاه انتقال می دهد . در صورت توافق به عدم مجرم بودن متهم دستور آزادی صادر می شود . 
اگر بین بازپرس و دادستان توافق به مجرم و عدم مجرم بودن وجود داشته باشد برای  رفع  اختلاف در دادگاه عمومی و انقلاب مورد بررسی قرار می گیرد . 
 

چند نکته مهم در مورد قرار وثیقه :
قرار وثیقه یکی از قرارهای کیفری که در قانون آیین دادرسی دادگاه عمومی و انقلاب صادر می شود . یکی از قرار های وثیقه شدید است و همچنین معتبرترین قرارها نیز حساب می شود .
در هیچکدام از قرارها ، مالی در اختیار دادسرا قرار نمی گیرد اما در قرار وثیقه سند مالکیت در اختیار دادسرا قرار می گیرد که میزان وثیقه از سوی مراجع محترم قضایی با توجه به جرم ارتکابی صادر  می شود . 

همراه شما خواهیم بود:
 در خدمت شما هستیم، که به شما کمک کنیم مشکلاتی که ممکن است با یک مشاوره کوتاه حل شود شما را همراهی کنیم ، که با یاری خدا در امر آزادی و برگشت متهم به آغوش خانواده در این کار خیر در کنار شما عزیزان باشیم .سند هایی که ما به صورت اجاره در اختیار شما قرار می دهیم کارشناسی شده و به صورت معتبر و قیمت آن مشخص است.
نکته قابل ذکر این است که اگر شما قصد اجاره سند ندارید می توانید از کارشناس ما مشاوره رایگان بگیرید . پس از بررسی پرونده یکی از کارشناسان ما به عنوان مشاور از ابتدا تا انتهای کار در کنار شما خواهد بود .

اجاره سند تک برگی

سند اجاره ای با پایان کار : 

اسنادی که ما اجاره می دهیم به صورت شش دانگ عرصه و اعیان به همراه پایان کار و کارشناسی شده آماده جهت ارائه به دادگاه های کل کشور با کارشناس معتبر می باشد . 

سند اجاره ای برای رفع ممنوع الخروجی برای مشمولان سربازی و بدهی : 

گروه مشاوران بهارسند افرادی که به هر دلیلی ممنوع الخروج شده اند را آزاد می کنند افرادی که پس از رفع ممنوع الخروجی از کشور خارج می شوند باید تا 6 ماه به کشور باز گردند . 
ما می توانیم مشکل شما را صبورانه و با دلسوزی حل کنیم تا به شما این اطمینان خاطر را دهیم که شما بر اثر نداشتن تجربه کافی در دام فریبکاران و کلاهبرداران و افراد سودجو نیفتید. 

تعریف دیگر از سند:  سند یعنی نوشته ای که نشان دهنده مالکیت یک ملک است که می توان از آن به عنوان ضمانت استفاده کرداین ضمانت می توان برای آزادی زندانی در بازداشتگاه و مرخصی زندانی همه دادگاه ها و دادسرا ها که به هر دلیلی دستگیر شدند یا گرو گذاشتن در گمرک ،افراد ممنوع الخروج ،سربازی  و … باشد اگر در توامی موارد ذکر شده شخص دارای سند نباشد و دچار مشکل شده باشد باید از شخص دیگری کمک بگیرد . 

هنگامی که این سند برای دادگاه  و دادسرا استفاده می شود  که عنوان قرار وثیقه ، سند ملکی باشد که در این صورت شخص باید سند ملکی جهت آزادی به دادگاه ارائه دهد . اگر متهم وثیقه نداشته باشد باید از شخص دیگر کمک بگیرد آن شخص میتواند اطرافیان متهم باشد یا دفاتر اجاره سند معتبر باشد.  

اجاره سند شش دانگ معتبر مسکونی

اجاره سند برای زندانی سرقت

سنداجاره ای برای زندانی سرقت

در دفتر بهار سند امکان اجاره سند برای زندانی سرقت وجود دارد که شما با شماره های ذکر شده تماس حاصل نمایید و مبلغ قرار وثیقه را اعلام نمایید و ما شما را راهنمایی کرده وبه مدت 1 سال سند در اختیار شما میگذاریم. مجازات سرقت بدترین مجازات را در قانون اسلامی دارد.


سرقت چیست؟
سرقت عبارت از ربودن مال متعلق به غیر است که قانون گذار شرایط زیادی را بیان نموده است. جا به جا کردن و برداشتن مال و هم چنین پنهانی بودن عمل دزدیدن است.
سارق یعنی شخصی که مال را دزدیده است باید مال را به صاحب اصلی آن برگرداند در صورتی که اصل مال موجود نباشد باید قیمت آن را پرداخت کند. قیمت مال دزدیده شده بر اساس قیمت روز می باشد که سارق می تواند هدف زیادی از دزدیدن مال داشته باشد.

اجاره سند ملکی 
سندی که حاوی همه ی مشخصات ملک مانند متراژ ، محل دقیق ، پلاک ،تصویر نقشه می باشد که در دفتر اسناد رسمی تنظیم می شود.

 چرا شما به مشاوره نیاز دارید؟

زیرا ممکن است شما چند روز وقت گذاشته و هزینه کرده باشید و مسیر را اشتباه طی کنید (مسیر اشتباه ممکن است حقی را ناحق کند) برای جلوگیری از این مشکلات شما بهتر است با یک مشاور و کارشناس با تجربه بهترین راه و مسیر را طی کنید. ما به شما کمک میکنیم که به طور کاملا رایگان به صورت حضوری و غیرحضوری با کارشناسان ما مشورت کرده و بهترین راه را انتخاب کنید.

شرایط سندگذاری 
1-مراجعه به دفتر و مشاوره و قرارداد به صورت توافقی 
2-بردن سند تک برگ و شش دانگ به دادگاه یا دادسرا
3-کارشناسی سند از لحاظ ارزش مالی سند که باید با قرار وثیقه یکسان باشد.
4-پس از تایید کارشناسی نامه آزادی صادر می شود و متهم آزاد می شود.

اجاره سند برای وام

مزایای اجاره سند ارزان

گرو گذاشتن سند ملکی برای ضمانت به دلایل مختلفی ممکن است صورت بگیرد که مقام قضایی جهت حضور مجدد و به موقع متهم در دادگاه درخواست سند ملکی از خانواده متهم می کند.رسیدگی به هر پرونده روند قانونی خود را داردکه بهتر است با وکیل یا مشاور حقوقی کمک بگیرید.
سند ملکی به اندازه خسارت وارد شده صادر می شود یعنی سند ملکی در صورت فرار متهم جبران خسارت صورت گیرد بنابراین سند ملکی که به عنوان وثیقه در نظر گرفته شده باید با قرار وثیقه یکسان باشد. در صورتی که متهم نتواند وثیقه بگذارد به بازداشتگاه منتقل می شود و پس از وثیقه گذاری اگر متهم خود رادر زمان تعیین شده معرفی نکند سند ملکی توقیف وضبط میشود.سند ملکی می تواند به نام شخص متهم نباشد و هر کسی وثیقه گذاری کند و همینطور از دفاتر اجاره سند کمک بگیرد و متهم به طور موقت ازاد شود.

ممکن است افراد هنگام مراجعه به دادگاه احضار می شوند برای  تکمیل پرونده و انجام تحقیقات به منظور تضمین حضور متهم در دفعات بعدی دادگاه قاضی محترم قرار وثیقه صادر می کند که ما در بهار سند به شما کمک می کنیم اگر دسترسی به سند جهت وثیقه را نداشتید سند برای اجاره  خدمت شما ارائه می دهیم.

وثیقه به عنوان تامین کیفری 
طبق ماده 132 قانون آیین دادرسی کیفری برای دسترسی متهم و جلوگیری از پنهان شدنش قاضی محترم پرونده یکی از قرارهای تامین کیفری را صادر می کند.
طبق ماده 140 قانون آیین دادرسی کیفری اگر التزام  به حضور متهم در دادگاه شده ولی متهم حاضر نشد با دستور قضایی قرار وثیقه ای که به عنوان تعهد گذاشته شده است ضبط می شود و در قرار کفیل به کفیل مدت 20 روز مهلت داده تا متهم را تحویل دهد و درغیر این صورت باید مبلغ وجه الکفاله را پرداخت نماید.

آزادی زندانی با قرار وثیقه 

قرار وثیقه مبلغ مالی به صورت منقول وغیر منقول می باشد که درقبال آزادی زندانی در اختیار دادگاه قرار می گیرد به این معناست که فرد مجرم تا مشخص شدن تکلیف پرونده  آزاد خواهد بود.
 * آزادی زندانی با قرار وثیقه به شرطی اتفاق می افتد که دادگاه معتقد باشد زندانی قادر است در طول فرایند قضایی در حالت آزاد بماند و همچنین خطر فرار یا تهدید به جامعه را ندارد. این تصمیم بر اساس شرط پرونده، سابقه قضایی زندان و عوامل دیگری که توسط دادگاه در نظر گرفته می شود، اتخاذ می شود.

اجاره سند برای مواد مخدر؟

 اعمال زیر جرم است و مرتکب به مجازاتهای مقرر در این قانون محکوم می شود.

وارد کردن و ارسال کردن، تولید و ساخت انواع مواد مخدر، کشت خشخاش، کشت شاهدانه برای تولید مواد مخدر.

تولید، حمل، توزیع، نگهداری، اخفاء، فروش مواد مخدر،پاتوق، استعمال مواد مخدر و …  

سند اجاره ای برای جعل اسناد ؟

جعل اسناد یک جرم جدی است و در بسیاری از حوزه های زندگی ما ممکن است رخ دهد . برخی از مواردی که جعل اسناد ممکن است رخ دهند عبارتند از : 

1- اسناد شناسای : این ممکن است شامل جعل کارت های شناسایی ، گذرنامه ها ، رانندگی و سایر اسناد شناسایی باشد . 

2- اسناد مالی : این شامل چک ها ، فاکتور ها ، برگه های سپرده ، و سایر مالی است .

3-اسناد حقوقی : این شامل توافقنامه ها ، سند تفسیری ، قرارداد ها ، و سایر اسناد حقوقی است .

4- اسناد دولتی : این شامل پاسپورت ، کارت امنیتی ، و سایر اسناد دولتی است .

5- اسناد آموزشی : شامل شهادتنامه ها ، مدارک تحصیلی ، و مدارک دیگری است که به دانش آموزان و دانشجویان اعطا میشود .

به طور کلی ، جعل اسناد در هر حوزه ای اطلاعات شخصی یا مالی که برای قانون گذاری و سازمان های دولتی نیاز است ، ممکن است رخ دهد . به عنوان مثال ، جعل اسناد ممکن است توسط افرادی که قصد دارند به صورت غیر قانونی به منافع مالی یا دیگر منافع برسند مانند :  ( جعل چک ) ، یا افرادی که قصد دارند به کشور خارج شوند مانند : ( جعل پاسپورت ) انجام شود . 

عناصر قانونی جرم: در تعریف عنصر جرم قانونی جرم یعنی، آن عمل ارتکابی طبق قوانین جرم محسوب شود. کلاهبردار در قانون تشدید مجازات مرتکبین انتشار ، اختلاس و کلاهبرداری ، جرم شناخته خواهد شد .

اجاره سند بدون پیش پرداخت

محتوایی که به متهم در دادسرا اعلام خواهد شد بستگی به جزئیات پرونده و مواردی که به او اتهام می شود . دارد ، با این حال ، محتوای قابل انتظار عبارت است از :

1- شرح جرم  : یه متهم شرح داده خواهد شد که چه اتهاماتی به او مطرح شده است و با ارائه جزئیات هر یک از این اتهامات ، توضیح داده خواهد شد که چگونه متهم قانون را نقض کرده است .

2- حقوق وی : به متهم یادآوری خواهد شدکه در دادگاه او دارای حقوق ذیل می باشد :

– حق یه دفاع درست و قانونی 

-حق به وکیل 

– حق به عدم خود افشایی

3- محکوم ترین دلایل : به متهم اطلاع خواهد داده شد که محکم ترین دلایلی که شاهدان و شواهد ممکن است در برابر او مطرح شود چیستند و این که چطور میتواند به طور موثری علیه این دلایل دفاع کند .

4- روند دادگاه : به متهم توضیح داده خواهد شد که چگونه محاکمه او صورت خواهد گرفت ، از جمله زمان بندی دادگاه ، روال حضور در دادگاه و هرگونه نکته  قابل توجه دیگر .

5- تلاش برای استیضاح : به متهم توضیح داده خواهد شد که اگر اتهامات برایش ثابت شود ، چه پیامدهایی خواهد داشت و هرگونه تلاش احتمالی برای استیضاح و جریمه را به او توضیح خواهد داد .

درجات مجازات تعزیری : مطابق با ماده قانون مجازات اسلامی ایران مجازات های تعزیری به هشت درجه تقسیم می شود . این مجازات ها با توجه به شدت جرم و شرایط آن تعیین می شوند.

جرائمی که منجر به جزای تعزیری می شود:

نحوه مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس دفتر :

تهران – بزرگراه فتح -کیلومتر 5 

شماره تماس : 02165834218

09303983863-09190043549

شماره واتساپ :09303983863

شماره تلگرام : 09190043549 

سایت : https://baharsanad.ir

 اکانت اینستاگرام https://www.instagram.com/baharsanad.ir