آدرس ما » تهران، بزرگراه فتح، کیلومتر (4) - 02165834218

اجاره سند برای تهران

اجاره سند در تهران

 سند اجاره ای برای تهران و شهرستان های تهران بدون محدودیت قیمت به صورت کاملا فوری در تهران و شهرستان های تهران 

هنگامی که متهم دسترسی به وثیقه ندارد می تواند از دفاتر اجاره سند معتبر درخواست وثیقه کند. ما در بهار سند ، سند اجاره ای از 200 میلیون تا 600 میلیارد در تهران جهت ارائه به دادسرا ،
دادگاه ،در کمترین زمان فراهم می کنیم . 8 صبح تا 12 شب برای سند اجاره ای شش دانگ تهران و شهرستان های تهران جوابگوی شما عزیزان هستیم . 

بله ما سند اجاره ای را برای دادسراها و دادگاه ها ارائه می دهیم.

لطفا با ما تماس بگیرید تا جزئیات بیشتری راجع به این موضوع را بدانید.

می توانید با مراجعه به دفتر ما پس از اطمینان، قرارداد جهت  اجاره سند بسته شود.

زمانی که شخص شاکی خصوصی و دعوای عمومی داشته باشد و دادخواست داده می شود قاضی محترم پرونده شروع به رسیدگی و تحقیق که این موضوع مشخص شود که فرد متهم مجرم است یا خیر که به این کار تحقیقاتی مقدماتی گفته می شود.این تحقیقات وظیفه یک مقام قضایی و بازپرس است. بیشتر اوقات در طول تحقیقات بازپرس و دادیار باید تصمیماتی را اتخاذ کنند که این تصمیمات دراصطاح حقوقی قرار نامیده می شود.یکی از قرارهای مهم که در طول تحقیقات برای متهمان صادر میشود قرار وثیقه است.

اجاره سند برای تهران

سند اجاره ای زندانی تعزیرات در تهران؟

سند اجاره ای زندانی دعاوی کیفری و حقوقی؟

اجاره سند ممنوع الخروجی در تهران؟

سند اجاره ای زندانی مواد مخدر در تهران؟

سند اجاره ای برای چه مواردی استفاده می شود:

سند اجاره ای برای زندانی مالی؟

بدهکاری یکی از جرائم مالی است که در بسیاری از کشور ها ، به عنوان یک جرم جدی شناخته شده است و با تلاش دولت ها برای مقابله با این جرم  ، افرادی برای انجام این اقدامات محکوم شده اند . 

اگر فردی به اتهام بدهکاری مقصر شناخته شود ، او ممکن است به طور قانونی متهم شده و در انتظار دادگاه هایی که پرونده او را برسی کند باشد. شاید این فرد در صورت اثبات ترک دسته های غیر قانونی یا بدهی های قانونی ، محکوم به جرایمی مانند خسارت و جریمه شود.

همچنین، در بعضی کشور ها ممکن است حتی با قرار دادن تعریف دقیقی از بدهی، مانند نام بدهی ، میزان بدهی و تاریخ سررسید بتوان ازبدهی متهمان به عنوان یک علت برای حبس افتادنشان استفاده کرد. 

البته علاوه بر قانونی شدن این جرم در بسیاری از جوامع، فردی که به این جرم متهم شده است ممکن است با پیامدهایی روبرو شود که شامل از دست دادن شغل و کارآیی ، سوء تاثیر بر روابط خانوادگی و دوستانی ، و پرخاشگری باشد . 

عناصر یا ارکانی که برای پدید آمدن یک جرم لازمند،از مهمترین و حساسترین مسائل مورد بررسی در حقوق کیفری هستند.

جنایاتی که افراد در ذهن خود مرتکب میشوند هیچگاه جرم تلقی نمی شود به همین دلیل قصد و تصمیم برای وقوع یک جرم کافی نیست.  

سند اجاره ای زندانی سیاسی ؟

زندانی سیاسی به کسی گفته می شود که در چار چوب قانون فعالیت سیاسی انجام داده باشد اما به دلیل مغایرت فعالیت های وی با خواست حکومت در زندان باشد . 

یکی از جرم های سیاسی توهین یا افتراء به روسای سه قوه ، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام ، معاونان رییس جمهور و شخص رییس جمهور وزراء ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، نمایندگان مجلس خبرگان ، اعضای شورای نگهبان جرم سیاسی محسوب میشود . 

سند اجاره ای زندانی جعل اسناد ؟ 

بر طبق ماده 536 و 532 تعزیرات قانون مجازات اسلامی ، مجازاتی که در خصوص جعل اسناد رسمی است بیشتر از مجازات جعل اسناد غیر رسمی میباشد . لذا ، مجازات مطروحه عبارت است از ، حبس 6 ماه تا دوسال و پرداخت جریمه نقدی 3 تا 12 میلیون ریال میباشد .

مجازات جعل مدارک فارغ التحصیلی دانشگاه ها داخل یا خارج از ایران یا استفاده از این اسناد مجعول به استناد ماده 527 قانون مجازات اسلامی حبس از 1 سال تا 3 سال میباشد.  

سند اجاره ای زندانی کلاه برداری ؟

کلاهبرداری کاری بر پایه فریب است که کسی یا کسانی برای کسب سود و نفع خود یا موسسه ای انجام میدهند . کلاهبرداری در بسیاری از کشور های جهان جرم است ، اگر چه جرم های آن در نظام های گوناگون قضای فرق میکند . آنچه که جرم کلاهبرداری از سایر جرایم علیه اموال متمایز یا جدا میسازد ، آن است که در اکثر این جرایم مال بدون رضایت یا آگاهی صاحب مال ، و حتی گاه به دلیل توسل مجرم به اعمال خشوند آمیز از قربانی به مجرم منتقل میگردد در حالی که کلاهبرداری از این حیث از جمله جرایم استثنائ به شمار میرود . کلاهبردار به گونه ای عمل میکند که مالک یا متصرف مال ، فریب خورده  و خود از روی میل و رضا ، و چه بسا با التماس به امید کسب منافع سرشار ، مالش و در اختیار مجرم قرار میدهد.

سند اجاره ای برای سرقت

سنداجاره ای جرایم نظامی در تهران؟

ماده 10: ملاک تعیین صلاحیت دادگاهای نظامی، مجازات اصلی جرم است و توأم بودن حبس با مجازاتهای دیگر و همچنین تبدیلی تاثیری در صلاحیت ندارد.

ماده 13: عفو محکومان نظامی شامل آثار تبعی آن نمی گردد مگر اینکه تصریح شده باشد.

ماده 22: هر نظامی که علیه نظام جمهوری اسلامی ایران اقدام مسلحانه نماید، محارب محسوب می شود. 

سند اجاره ای برای دادسرای نظامی:

دادسرای نظامی ، در مرکز استانها تشکیل می شود و دارای مقامات و تشکیلاتی از قرار معاون دادستان،شعب دادیاری، بازپرسی، اظهار نظر و اجرای احکام بوده که وظایف و اختیارات مقامات قضایی آن، همانند وظایف و اختیاراتی است که روسای کل دادگستری و دادستان  ها و سایر مقامات قضایی دادگستری و دادسرا دارند.

وثیقه اجاره برای جرایم انتظامی در تهران- اجاره وثیقه برای جرایم نظامی در کرج- اجاره سند برای جرایم انتظامی در قم- سند اجاره برای جرایم نظامی در سراسر ایران

سند اجاره ای برای دادگاه ویژه روحانیت در تهران؟

ماده 13: دادسراها و دادگاه های ویژه روحانیت در موارد زیر صالح به رسیدگی می باشند.

1- کلیه جرائم روحانیون

2-کلیه اعمال خلاف شأن روحانیون

3- کلیه اختلافات محلی مخل به امنیت عمومی در صورتی که طرف اختلاف روحانی باشد.

4- کلیه اموری که از سوی مقام معظم رهبری برای رسیدگی باشد. 

صلاحیت دادگاه یعنی اینکه این مرجع رسیدگی، قانونا اجازه رسیدگی به آن موضوع را دارد. و موارد صلاحیت دادگاه و دادسرای ویژه روحانیت از قرار زیر است:

1- کلیه جرایم عمومی روحانیون

2- کلیه اعمال خلاف شان روحانیون

3- کلیه اختلافات محلی مخل به امنیت عمومی در صورتی که طرف اختلاف روحانی باشد.

4- کلیه اموری که از سوب مقام معظم رهبری برای رسیدگی به دادگاه ویژه روحانی باشد.

وثیقه اجاره ای برای دادگاهویژه روحانیت – سند اجاره ای برای دادگاه ویژه روحانیت 

سند اجاره ای برای جریم رایانه ای ؟

قانون جرائم رایانه ای :

دسترسی غیر مجاز -شنود غیر مجاز – جاسوسی رایانه ای – تخریب در اخلال در داده ها یا سامانه های رایانه ای و مخابراتی – سرقت و کلاهبرداری مرتبط با رایانه – جرائم علیه عفت و اخلاق عمومی – جعل رایانه ای 

سند اجاره ای برای جرایم اطفال و نوجوانان ؟

به جرائم اطفال در دادسرا و دادگاه ویژه اطفال رسیدگی می شود. دادسرای ویژه اطفال در کنار دادگاه اطفال و نوجوانان شعبه ای از دادسرای عمومی و اتقلاب به عنوان دادسرای ویژه نوجوانان به ریاست یکی از معاونان دادستان و با حضور چند بازپرس تشکیل می شود.

دادسرای اطفال چیست؟

دادسرای اطفال یک موسسه قضایی است که به منظور حفاظت و رسیدگی به موارد حقوقی مربوط به اطفال تشکیل شده است. در دادسرای اطفال، پرونده های قضایی که به کودکان و نوجوانان مربوط می شود،بررسی و رسیدگی می شود.

هدف اصلی این دادسراها حفاظت از حقوق کودکان است. آنها سعی دارند به مشکلات و نیازهای حقوقی کودکان و نوجوانان پاسخ دهند و برای حفاظت از آنها اقدامات لازم را انجام دهند.این ممکن است شامل مواردی مانند محافظت از کودکان در مواقع تجاوز ، خشونت خانگی، آزار و اذیت و سایر مشکلات قابل توجه دیگر باشد.

دادسرای اطفال همچنین می تواند در مواردی که کودکان درگیر نقض قوانین جرمی هستند ،نقش مهمی داشته باشد. در این موارد، دادسرا به رسیدگی به پرونده های جنایی کودکان می پردازد و سعی میکند راهکار مناسبی برای تربیت و بازگشت آنها به جامعه پیدا کند. 

وثیقه فوری-اجاره وثیقه برای پرند-وثیقه گذار-سند اجاره ای در تهران

شرایط اجاره سند برای تهران  

  • حضور در دفتر
  • مشاور رایگان
  • قرارداد ماده 10 مدنی
  • سند شش دانگ دادگاه
  • نامه نیابت از دادگاه و کارشناسی سند و ارسال به دفتر اسناد
  • نامه آزادی 

ارائه سند معتبر 

شما می توانید با خیال راحت از ما سند اجاره کنید . سند های ما شش دانگ ، بسیار معتبر کارشناسی شده به صورت یک ساله در اختیار شما می گذاریم تا متهم تا مشخص شدن جرم و بررسی پرونده در کنار عزیزانش باشد .ما در زمینه اجاره سند دارای بهترین سابقه کاری هستیم که از اعتماد به ما ضرر نمی کنید . 

پیش پرداخت برای اجاره سند در تهران 

پس از مراجعه شما به دفتر تا مرحله آزادی زندانی  از شما هزینه ای دریافت نمی شود.

هزینه اجاره سند 
 هزینه ی اجاره سند بستگی به میزان قرار وثیقه دارد .
 

 زمان انجام مراحل 
پس از نوشتن قرارداد نوبت و شروع کار توسط  کارشناس ما دو روز کاری زمان می برد که نامه آزادی صادر شود.

 

سند اجاره ای از چه مبلغی شروع می شود ؟ 

 سند اجاره ای مبلغ زیر 1 میلیارد
اجاره سند مبلغ زیر 50 میلیارد
اجاره وثیقه مبلغ زیر 100 میلیارد
سند اجاره ای 300 میلیارد 

اجاره سند مبلغ 600 میلیارد در تهران

سند تهران از یک میلیارد تا 900 میلیارد موجود می باشد.

آیا شما با مبلغ سنگین جهت اجاره سند نیز همکاری می کنید؟ 

بله  سند معتبر از مبلغ  200 میلیون تا مبالغ سنگین میلیاردی تا 600 میلیارد برای آزادی زندانی تعزیرات ، ممنوع الخروجی ،زندانی سیاسی ،زندانی کلاه برداری ،دعاوی کیفری ،جرایم نظامی ،اجاره سند برای قاچاق کالا ،جرائم پزشکی،جرایم رایانه ای،قاچاق کالا و ارز،
 

چرا ضمانت متهم انجام می شود ؟ 

به دلیل اینکه ممکن است متهم فرار کند و تا بررسی بیشتر پرونده و منحرف شدن از اتهام  قاضی محترم ضمانتی برای آزادی زندانی درخواست می کند . 
 

ضمانت جهت اجاره سند 

چک یا سفته با امضاء دو ضامن معتبر جهت ضمانت برای آزادی زندانی نیاز است .
 
 چ 

اجاره وثیقه ملارد

برای مشاوره رایگان جهت استعلام از قیمت اجاره سند برای تهران ،اجاره سند برای شهرستان های تهران ، اجاره سند برای سراسر کشور می توانید به صورت تلفنی با شماره * 02165834218 *و حضوری به ادرس زیر صفحه مراجعه کنید . 

در دفتر ما می توانید وثیقه فوری ،اجاره سند فوری در تهران  برای شما فراهم کنیم . مزیت استفاد از اسناد بهار سند این است که شما هیچ مبلغی قبل از اتمام کار پرداخت نمیکنید و پس از پایان کارمبلغ توافقی پرداخت می شود با این نوع پرداخت شما به راحتی و خیال آسوده به روند پرونده ادامه می دهید .

وثیقه در تصادفات 

هنگامی که تصادفی غیر عمد رخ می دهد و مرگ و میر صورت می گیرد و متهم به بازداشتگاه منتقل می شود ممکن است قاضی محترم قرار کفیل یا قرار وثیقه صادر کند و متهم یا شخص ثالث می تواند ضمانتی برای آزادی موقت به دادسرا ارائه دهد. 

وثیقه نظام وظیفه 
هنگامی که شخصی زمان آن رسیده است که به سربازی برود و بنا به دلایلی نمی خواهد و قصد خروج از کشور را دارد می تواند با ارائه ضمانت مانند سند ملکی – سند شش دانگ تک برگ از کشور خارج شود . 

قوائد وثیقه گذاری 
هم خود متهم و هم شخص ثالث می تواند وثیقه ای جهت آزادی ضمانت بگذارد . 
در صورت فوت وثیقه گذار قرار وثیقه منتفی می شود .
وثیقه می تواند اموالی مانند طلا – ماشین -اشیاء – سند ملکی باشد .
تنظیم قرارداد اجاره سند قانونی است ؟ 
طبق قرارداد ماده 10 مدنی چون قرارداد به صورت خصوصی می باشد تا وقتی طبق قانون باشد مشکلی ندارد .
برای اجاره سند در تهران و شهرستان های تهران از 8 صبح تا 12 شب 

 
اجاره سندبرای تهران

سند اجاره ای تهران

متهم می تواند جای معرفی کفیل وثیقه بسپارد و بازپرس مکلف به قبول قرار است . بازپرس وثیقه یا کفالت صادر  می کند و پس از امضاء کفیل و و ثیقه گذار خود نیز آن را امضاء می کند.
بازپرس مکلف است هنگامی که کفیل یا وثیقه گذار تفهیم کند اگر متهم بدون عذر موجه حضور پیدا نکرد طبق قانون وثیقه ضبط می شود . 
کفیل یا وثیقه گذار میتواند با تحویل متهم وثیقه خود را آزاد و رفع مسئولیت کند .

اجاره سند تهران 

متهمی که برای او قرار وثیقه صادر می شود اگر احضار شود و بدون عذر موجه حاضر نشده باشد به دستور دادستان وثیقه ضبط می شود و اگر متهم کفیل معرفی کرده باشد به کفیل اخطار داده می شود تا ظرف 1 ماه متهم را تحویل دهد و در صورت عدم تحویل وجه الکفاله اخذ و یا از وثیقه ضبط می شود . 
در صورت فوت وثیقه گذار و کفیل قرار کفالت یا وثیقه منتفی می شود . 
اگر وثیقه ضبط شود پس از اتمام عملیات اجرائی ،متهم حاضر شود یا کفیل و و ثیقه گذار متهم را تحویل دهند دادستان دستور اخذ یا ضبط یک چهارم  وجه نقد را صادر می کند . 

اجاره سند؟

اجاره سند یکی از راههایی است که برای کسب درآمد از ملک خود می توانید بهره ببرید.با اجاره سند، شما می توانید در آمد ثابتی را از ملک خود داشته باشید و در عین حال از آن استفاده کنید . برای اجاره سند، بهتر است با دفتر (مشاوره بهار) همکاری کنید . تا بهترین نتیجه را بدست آورید. 

اجاره وثیقه چیست ؟

اجاره وثیقه به معنای پرداخت یک مبلغ بعنوان تضمین برای اجاره یک ملک است، این مبلغ معمولا برابر چند ماه اجاره است . 

اجاره وثیقه در  تهران 

اگردادگاه متهم را احضار کند و متهم بدون عذر موجه حضور نیابد و دادگاه حضور وی را لازم بداند حکم جلب صادر می شود .حکم جلب توسط بازپرس امضاء شده و دارای مشخصات متهم و جرم وی می باشد . حکم جلب بدون عذر موجه برای عدم حضور صادر می شود . 

سنداجاره ای برای تهران
اجاره سنددر تهران
اجاره سند تهران


صدور قرار بازداشت موقت جایز نیست مگر دلایل کافی بر اتهام متهم باشد یکی از جرائم زیر اگر باشد صدور قرار بازداشت موقت انجام می شود: 

وثیقه چقدر باید باشد ؟


یکی از سوالات شما ممکن است این باشد که میزان وثیقه از طرف چه کسی مشخص  و چگونه تعیین می شود؟ آیا رقم مشخصی دارد ؟ مبلغ وثیقه بر چه اساسی مشخص می شود؟پاسخ این سوال ها به این صورت است که قانون نسبت میزان قرار وثیقه نسبت به جرم را به مقام قضایی سپرده است که با توجه به وضعیت متهم میزان و شدت جرم توسط قاضی محترم مشخص می شود .

آیا نیرو انتظامی حق دارد که از متهم وثیقه اخذ کند؟


خیر نیرو انتظامی حق اخذ وثیقه از متهم را ندارد.

به چه دلیل بازپرس قرار وثیقه صادر می کند ؟ 


جهت جلوگیری از فرار متهم و مخفی شدن وی باید ضمانتی جهت آزادی موقت به دادگاه ارائه شود . 

بازپرس محترم قرار وثیقه را برای اطمینان حاصل کردن از حضور و حسن نیت در دادگاه صادر می کند. بازپرس، قبل از آزادی یا یا تعیین جریمه برای متهم، به وثیقه در آوردن آنها پیامدی می دهد . این بازپرس می تواند به دو علت اصلی بازپرسی قرار وثیقه را صادر کند: 

1- جلوگیری از فرار: بازپرس ممکن است برای جلوگیری از فرار متهم قرار وثیقه را صادر کند. این بخاطر شانس بالای است که به احتمال زیاد متهم در صورت آزاد شدن، قرارداد را نقض کند و به جایگاه قضایی بازنگردد.

2-حفظ جامعه و قربانیان: بازپرس محترم ممکن است قرار وثیقه را به دلیل حفظ جامعه و قربانیان را صادر کند.اگر متهم به نحوی خطری بزرگ را به جامعه وارد کند ، بازپرس در نظر گرفتن این خطر می تواند قرار وثیقه را لغو یا صادر کند.

در هر صورت، بازپرس محترم بر اساس شرایط و ادله حاکم بر پرونده استوار است و بر مبنای عمومی و اصول عدالت اعمال می شود.  

قرارداد سند اجاره ای 

برای اجاره سند شش دانگ تک برگ عرصه و اعیان باید قراردادی توسط ما و خانواده متهم امضاء می شود که کارشناس ما سند معتبری را به دادگاه ارائه می دهد که توسط کارشناس دادگستری ارزیابی می شود . جهت نوشتن در دفتر ما واقع در تهران بزرگراه فتح مراجعه کرده و پس از توافق قرارداد امضاء می شود . 

چه موقع وثیقه ضبط می شود ؟ 

هنگامی که قاضی محترم متهم را به دادگاه احضار می کند اگر متهم در مدت تعیین شده توسط قاضی در دادگاه حضور نیابد وثیقه ای که به دادگاه ارائه شده توسط حکم قاضی ضبط می شود . 

مناسبت هایی که ممکن است محکومین عفو و بخشودگی و تخفیف  شامل شود:

آیین نامه کمیسیون عفو یا تخفیف مجازات محکومین مصوب 12/9/1387 رئیس  قوه قضائیه 
عید مبعث ( ولادت پیامبر اسلام)
عید سعید قربان 
عید سعیدغدیر 
عید سعید فطر
عید نوروز
نیمه شعبان 
22 بهمن (پیروزی جمهوری اسلامی )
ولادت امام حسین
ولادت امیر المومنین 
ولادت حضرت فاطمه 
12 فروردین سالروز جموری اسلامی 
سالروز حماسه فتح 
و مناسبت هایی که مقام رهبری اعلام عفو یا تخفیف کند 

چه کسانی میتوانند درخواست عفو را پیشنهاد کنند:

1-رئیس دادگستری مربوط  2-قاضی ناظر زندان  3- دادستان مربوط  4-رئیس زندان  5-محکوم علیه  6- پدر و مادر و همسر و فرزندان محکوم علیه 7 -رئیس کل دادگستری استان 

در پیشنهاد عفو، تخفیف ، و تبدیل مجازات باید مدارک و مندرجات زیر پیوست گردد : 

-مشخصات محکوم علیه شامل : نام ، نام خانواگی ،شهرت ، نام پدر ، کد ملی ، تاریخ تولد ، شماره شناسنامه ، محل صدور ، تابعیت ،شغل ، میزان تحصیلات ، تعداد عائله ، داشتن و نداشتن سرپرست
-تاریخ شروع اجرای مجازات مدتی که محکوم علیه پیش از شروع به اجا در بازداشت بوده است . 
-پیشینه کیفری 
-جرم ارتکابی ، میزان محکومیت ، میزان آن 
-فعالیت اجتماعی فرهنگی ، اخلاقی ،جسمانی ،معشیتی ، عائله ،محکوم علیه
تاریخ تنظیم پیشنهاد عفو 

سنداجاره ای تهران

سند اجاره ای برای تعزیرات حکومتی در تهران؟

سند اجاره ای برای تعزیرات تهران یک وثیقه است که به منظور تضمین پرداخت هزینه ها و خسارت ممکن در تعزیرات(یعنی عملیات اجرای قانونی برای بازپس گیری اموال یا دریافت بدهی متهم) در شهر تهران  استفاده می شود.
  

سند اجاره ای برای جرم های :ایجاد موسسات پزشکی غیر مجاز توسط اشخاص فاقد صلاحیت از نظر تخصصی جرم  بوده و متخلف به مجازاتهای زیر محکوم می گردد.

1-تعطیل موسسه و ضبط کلیه ملزمات موسسه به نفع دولت.

2- علاوه بر مجازاتهای مرحله اول ، جریمه نقدی به میزان یک میلیون تا ده میلیون ریال .

3-علاوه بر مجازاتهای مرحله دوم، زندان از شش ماه تا یک سال.

وثیقه اجاره ای برای تعزیرات تهران -اجاره سند برای تعزیرات تهران- اجاره وثیقه برای تعزیرات حکومتی در تهران

 

وثیقه اجاره ای در تهران - اجاره وثیقه برای متهم در تهران

وثیقه تضمین است 
بازپرس وقتی قرار وثیقه برای آزادی متهم و بازداشت نبودن متهم صادر می کند در تضمین آزادی وثیقه جهت عهد میخواهد که متهم تا مشخص شدن جرم و تکمیل پرونده در  دسترس باشد . وثیقه متهم و یا وثیقه ای که شخص ثالث به عنوان ضمانت در  گرو دادگاه قرار می دهد ضامن آزادی موقت متهم می باشد .

وثیقه به معنای تضمین یا ضمانت است که به عنوان یک قرار داد بین دو طرف استفاده می شود.

وثیقه سپاری یعنی چی ؟
وثیقه سپاری یعنی که یک سند ملکی که به صورت مسکونی و تک برگ است برای اینکه مشخص شود  ارزش ملک برابر با ارزش قرار وثیقه ست به کارشناسی فرستاده شود اگر از طرف کارشناسی  نامه تایید زده شود قاضی محترم پس از ضبط وثیقه دستور بازداشت وثیقه صادر می کند و وثیقه توسط اداره ثبت توقیف می شود که به دادگاه نامه ای حاوی مشخصات سند و اعلام توقیفی دادگاه دستور آزادی را صادر می کند . 

تعریف وثیقه

وثیقه عبارت است از آزادی مشروط متهم با وعده حضور در دادگاه در صورت لزوم. در برخی کشور ها وثیقه به معنای سپرده پول یا نوعی دارایی به دادگاه توسط  متهم در ازای آزادی از بازداشت موقت است. در صورتیکه مظنون به دادگاه مراجعه نکنند وثیقه ضبط می شود و احتمالا مجرم به علت عدم حضور در دادگاه تحت تعقیب قرار میگیرد و در صورتی که مظنون خود را معرفی کند پس از پایان محاکمه وثیقه آزاد می شود. 
برای جرایم جزئی متهم بدون نیاز به وثیقه به دادگاه احضارمی شود. میزان وثیقه ممکن است بسته به نوع و شدت جرمی که مظنون متهم به آن می باشد متفاوت است که شیوه های مختلفی برای تعیین وثیقه وجود دارد.

وثیقه برای دادسرای تهران

در برخی کشورها وثیقه به صورت سپرده نقدی است مثلا هزینه ای پرداخت می شود که متهم آزاد شود و اگر مظنون تمام جلسات دادگاه را شرکت کند و جرمی ثابت نشود مبلغ برگردانده می شود.
و در واقع از همان اول در بررسی پرونده وثیقه صادر می شود ولی اگر اتهام جدی باشد مانند قتل ، مواد مخدر وثیقه صادر نمی شود مگر اینکه دلایل قانع کننده ای ارائه شود مبنی بر اینکه متهم فرار نمیکند . 

 

 * ما به شما وثیقه ملکی و قابل اعتماد برای دادسرا ارائه می دهیم *

اجاره وثیقه در تهران

سند اجاره ای برای تهران 

سند اجاره ای برای شهریار- سند اجاره ای برای ورامین  – سند اجاره ای برای پرند – سنداجاره ای برای پردیس- سند اجاره ای برای اسلامشهر – سند اجاره ای برای شهر قدس – سند اجاره ای برای دماوند – سند اجاره ای برای ملارد- سند اجاره ای برای فیروزکوه – سند اجاره ای برای پاکدشت – سند اجاره ای برای  رودهن  – اجاره سند در شهریار- اجاره سند در ورامین- اجاره سند در اسلامشهر-سنداجاره ای برای تعزیرات درتهران- سند اجاره ای برای رباط کریم-سند اجاره ای برای لواسانات- سند در تهران

 

اجاره وثیقه برای تهران- اجاره سند- اجاره وثیقه برای ورامین- اجاره وثیقه برای پرند- اجاره وثیقه برای پردیس- اجاره وثیقه برای اسلامشهر- اجاره وثیقه برای شهر قدس-اجاره وثیقه برای دماوند-اجاره وثیقه برای لواسان- اجاره وثیقه برای دماوند- اجاره وثیقه برای ملارد- اجاره وثیقه برای شهریار- اجاره وثیقه برای پاکدشت – اجاره وثیقه در فیروزکوه- وثیقه در تهران- سند برای تهران- سند اجاره ای برای دادسراهای تهران-وثیقه اجاره ای برای لواسانات- وثیقه در تهران

تفاوت وثیقه ملکی تهران با وثیقه ملکی شهرستان

تفاوت وثیقه ملکی تهران با وثیقه ملکی شهرستان ؟

وثیقه ملکی تهران با وثیقه ملکی شهرستان به طور عمده در دو منطقه مختلف ایران استفاده میشود . که هر یک تا حدودی تفاوت هایی با یکدیگر دارند .

تفاوت اصلی بین وثیقه ملکی تهران و وثیقه ملکی شهرستان در موقعیت جغرافیایی آنها است . وثیقه ملکی تهران به ملک ها واقع در منطقه تهران ارتباط داد ، که به عنوان پایتخت ایران ، شهری بزرگ با توسعه شهری چشمگیر است . این وثیقه ملکی به صورت معمول نیازمند تامین قیمت بازار ملک د تهران است و به دلیل استقبال بیشتری از خریداران و فعالیت گسترده در این شهر ، میتوان به قیمت ها بالاتری نصبت به وثیقه ملکی شهرستان بفروشد .

وثیقه ملکی شهرستان به ملک های واقع در منطقه های شهرستان ها یا روستا ها ارتباط دارد ، قیمت ملک در شهرستان های عموما کمتر از تهران است و برابراین قیمت وثیقه ملکی شهرستان نیز پایین تر است . این وثیقه ملکی برای معاملات املاک خارج از مناطق شهری و بازار کوچک تر شهرستان ها مورد استفاده قرار میگیرد . 

به طور کلی ، محل قرارداد و ارزش ملک ها در دو منطقه تهران و شهرستان باعث تفاوت در وثیقه ملکی میشود . همچنین ، عوامل دیگری مانند زیر ساخت ها ، فعالیت ها اقتصادی و تقاضا باعث تغییرات در قیمت وثیقه ملکی در هرمنطقه میشوند .

وثیقه ملکی تهران برای دادسرا و دادگاه ها

وثیقه تهران به عنوان یک واحد مالی و دارائی از جمله منابع مالی کشور است که در نظام حقوقی ایران قابل قبول بوده و در برخی موارد به عنوان وثیقه قابل قبول در دادسرا ها مورد استفاده قرار میگیرد . این وثیقه به عنوان تضمینی برای پرداخت هزینه های مربوط به دادرسی جبران خسارت و سایر امور مالی میتواند استفاده شود .

وثیقه تهران به صورت نقدی یا به صورت چک صادر میشود و به طور معمول مبلغ مشخص را شامل میشود که به عنوان تضمین در دادسرا ارائه میشود . این وثیقه میتواند توسط طرفی که با دادسرا درگیر است (متهم یا خواهان) یا شخص ثالثی که تمایلی به قرض دادن وجه به این طرف دارد ، ارائه شود .

استفاده از وثیقه تهران دارای مزایا و معایب خاص خود است . از جمله مزایا ، این است که ارائه وثیقه به عنوان تضمین مالی میتواند به دادگاه اطمینان بدهد که طرف در صورت حکم لازم را اجرا خواهد کرد و مسئولیت های مالی را بر عهده خواهد گرفت . همچنین ، این وثیقه میتواند برای آزادی موقت طرف متهم نیز استفاده شود .

اما در عین حال ، استفاده از وثیقه تهران نیز دارای برخی معایب است . از جمله معایب آن میتواند به محدودیت منابع مالی وثیقه تهران ، احتمال ارزش آوری کافی آن در مقابل خسارت ممکن و همچنین مشکلات پرداخت وجه وثیقه به زمان و درستی اشاره کرد .

به طور کلی ، قبول وثیقه تهران در دادسرا به عهده قوانین و مقررات مربوطه است و در برخی موارد ممکن است قابل قبول باشد . برای اطلاعات دقیق تر ، پیشنهاد میکنم با منابع قانونی مربوطه یا مشاوران حقوقی تماس بگیرید .

اجاره وثیقه شهر قدس- اجاره وثیقه دماوند-اجار0 وثیقه برای شهر قدس

روش دریافت وام آزاد با سند ماشین ؟

با سند ماشین خود اجاره یا وام گرفتن می تواند به شما کمک کند تا به سرعت دریافت پول نقد کنید . در زیر روش هایی برای اجاره و وام گرفتن با سند ماشین توضیخ داده شده است :

1- اجاره ماشین با سند : در این روش ، شما ماشین خود را به شخص دیگری میدهید . در ازای استفاده از ماشین ، اجاره گیرنده به شما مبلغ مشخصی را پرداخت میکند . شرایط و نحوه پرداخت و مدت زمان اجاره قبل از امضای قرار داد بین شما و اجاره گیرنده تعیین میشود . با این روش ،شما میتوانید به سرعت نقدینگی خود را افزایش دهید ، اما باید توجه داشته باشید که در صورت وقوع هرگونه حادثه یا خسارت به ماشین در طول دوره اجاره ، ممکن است مسئولیت مالی به عهده شما باشد .

2-وام گرفتن با سند ماشین : در این روش ، شما ماشین خود را به عنوان تضمین به بانک یا موسسه مالی پیشنهاد میدهید به مبلغ معینی وام دریافت میکنید . شما باید قسط وام را در طول مدت مشخص پرداخت کنید . در صورتی که نتوانید قسط وام را به موقع پرداخت کنید ، ممکن است مالکیت ماشین به نام بانک منتقل شود . بعد از پرداخت کامل وام ، مالکیت ماشین به شما خواهد گشت .

برای هر دو روش فوق ، لازم است قبل از اجاره یا دریافت وام ، با دفتر مشاوره بهار تماس گرفته و مشورت کنید تا قرارداد ها و شرایط را کاملا بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که شما و حقوقتان محفوظ هستند . 

سند ماشین برای وام 

چرا بعضی از دادسراهای تهران وثیقه شهرستان را قبول نمی کنند

دلیل مختلفی ممکن است برای عدم قبول وثیقه شهرستان توسط بعضی دادسراها تهران وجود داشته باشد . در زیر چند دلیل ممکن را بررسی می کنیم :

1- قوانین و مقررات : بعضی دادسراهای تهران ممکن است قوانین و مقررات خاص خود درباره قبول وثیقه شهرستان داشته باشد . این ممکن است به علت نیاز به تامین منابع مالی و مشکلات احتمالی در هنگام بازپرداخت وثیقه باشد .

2- سابقه پرونده ها : بعضی دادسرا ها ممکن است تجربه های منفی در ارتباط با پرونده های شهرستانی داشته باشد . مانند عدم بازپرداخت وثیقه یا ارتکاب جرم در حین معامله . این موارد میتواند باعث تردید دادسرا در قبول وثیقه شهرستانی شود .

3- تعداد پرونده : در دادسراهای پربار و با تعداد زیادی پرونده ، احتمالی قبول وثیقه شهرستانی کاهش می یابد . این به خاطر این است که دادسرا به دنبال حفظ کیفیت و سرعت روند پردازش پرونده هاست و افزایش بار کاری ممکن است منجر به تاخیر در رسیدگی به پرونده های دیگر شود .

4- عدم اطلاعات کافی : برخی از دادسراها ممکن است اطلاعات کافی درباره شهرستان ها و مراکز مختلف نداشته باشد . این موضوع می تواند باعث تردید و عدم قبول وثیقه شهرستانی شود .

مهم است توجه داشت که دلایل ممکن است برای عدم قبول وثیقه شهرستان توسط دادسراها بسته به شرایط خاص هر دادسرا متفاوت بوده و لازم است با مراجعه به داسراهای مورد نظر ، اطلاعات دقیقتری درباره سیاست ها و قوانین آنها کسب کنید .

وثیقه شهرستان برای دادسرای تهران

اجاره وثیقه برای تهران - اجاره وثیقه برای پردیس - اجاره وثیقه برای اسلامشهر

شماره تماس :

02166278740
 02165834218
09303983863
09190043549
اینستاگرام ما را دنبال کنید :
https://www.instagram.com/baharsanad.ir
شماره واتساپ:
09303983863